Sukcesy uczniów SSP15 w pływaniu

Z wojewódzkich Igrzyskach Drużynowych dziewcząt w pływaniu pływaczki SSP15 przywiozły 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy krążek.Wyniki:

I miejsce i złoto: 100 klas. Vanessa Farinna, 50klas. K. Nawaryńska, 100mot. Karolina Sopyła (zdj.1.), 100dow. Ola Mazurkiewicz.


Srebro: 50dow. Natalia Mendelska

- reklama -

Brąz: 50grzb. Agnieszka Piszczan

4m-ce: 50 klas. A. Piątek

100grzb. Natalia Popis.

Wojewódzkie Igrzyska Drużynowe chłopców w pływaniu
4 medale złote: 50grzb. R. Bugdol,100dow. M. Płotka (zdj.4), 100grzb. M. Sudenis (zdj.5.),100 mot. P. Dorobisz (zdj.3).

2 Brązowe: 50grzb. K. Tokarski,
100klas. W. Sidorowicz (zdj.2).

4m-ce: 50dow. Peszke,

100mot. M. Smal,

100grzb. P. Tabisz.

)

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców
I m-ce dziew. : 8x50dow. Mendelska, Nawaryńska, Farina, Piszczan, Sadowska, Mazurkiewicz, Czogała, Tokarczyk.

II m-ce chłop. : 80x50dow.
Peszke, Tokarski, Bugdol, Cieślik, Tabisz, Płotka, Sudenis, Sidorowicz.Trenerzy: M. Kunicki, A. Cieszek, D. Adamski, E. Rudzka-Bałys

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Dlaczego ciężar konfliktu służby zdrowia z ministrem zdrowia i NFZ ponoszą pacjenci którzy czekają kilka miesięcy na wizytę u specjalisty czy dalej będą czekać kilka miesięcy na badanie u lekarza specjalisty mnię jako pacjenta nie interesueje ten konflikt o zarobki w służbie zdrowia(choćby słuszny)sam jestem pacjętem poradni przyszpitalnej w raciborzu gdzie jest gwarancja leczenia się lekarza nie interesuje czy mam na wykupienie przepisanych lekarstw(renta 720 4 osoby na utrzymaniu)dlaczego

  2. dlaczego strajkuję służba zdrowia w publicznych ZOZ-ach a nie strajkóje w niepublicznych NZOZ i gabinetach prywatnych gabinetach czyżby to ich nie dotyczył ten problem z zarobkami istna paranoja gdzie przysięga hipokratesa czyżby została przysięga hipokryzji?

  3. Trzeba było wczoraj wejść około 17 do restauracji „raciborska” na rynku, aby zobaczyć na imprezie, jak źle się ma służba zdrowia. Stoliki poustawiane wg oddziałów: pediatria, oddział zakaźny, ginekologia itd. Impreza trwała! Aż uciecha było popatrzeć, że pielegniarki i lekarze ŚWIETNIE SIĘ BAWIĄ! I gdzie ta bieda? Nie ma; tylko robić się nie chce!

  4. do sylwester49. bardzo trafna i uwaga , porównanie NFZ i NZOZ. To tylko potwierdza moje przypuszczenia, że po prostu nie chce się robić! pozdrawiam sylwester49 🙂

  5. masz rację oko – impreza naprawdę z pompą ; śpiewy, muzyka no i suto zastawione stoły – ciekawe kto to wszystko finansował….(no i gdzie ta bieda…?!)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here