„Polak w Europie”-I Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Dziecięcej.

11-go maja w Przedszkolu nr 15 odbył się I Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Dziecięcej pod nazwą „Polak w Europie” w którym wzięły udział dzieci z raciborskich przedszkoli. Dnia 11.05. w Przedszkolu nr 15 odbył się I Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Dziecięcej pod nazwą „Polak w Europie” w którym wzięli udział przedstawiciele przedszkoli: 11, 13, 14, 15, 24 i 26. Spotkanie przygotowały i poprowadziły nauczycielki B. Ciuruś i E. Łukasik.
Dzieci zaprezentowały się w wierszach, piosenkach, tańcach i scenkach związanych z uczestnictwem Polski w Unii Europejskiej. Mali wykonawcy, pięknie poprzebierani, z rekwizytami prezentowanych przez siebie państw, zachwycająco i bez tremy występowały przed publicznością, wykazując się dużą znajomością wiadomości o państwach unii. Dzieci doskonale poradziły sobie w ułożeniu puzzli mapy Polski, Europy i świata z których utworzyły ciekawą wystawkę. Po słodkim poczęstunku, rozdaniu dyplomików i upominków, pełne nowych wrażeń dzieci wróciły do swoich przedszkoli.

Edycja: Ewa Muzia

- reklama -
- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. Edek baranie weź się wreszcie do myślenia bo ciężko ci to idzie… ale z reszta z głupotą walczył nie będę… mam nadzieję że sama zdechnie…

  2. Edek chyba mówisz o swojej matce… A nie dotknąłeś mnie bo nie jestem pracownikiem szpitala ale nie mogę siedzieć i patrzeć jakie pierdoły wypisujesz… Zachowujesz się jak dziecko z gimnazjum więc następnym razem jak dostaniesz jedynkę wyżywaj się na nauczycielach a nie na lekarzach i pielęgniarkach.

  3. G, nie będę ciebie komentował, bo na ciemnotę nie ma rady; zamiast argumentów rzucasz inwektywami (jeśli nie wiesz co to jest, poszukaj w słowniku). Mam prawo tutaj wypowiadac swoje zdanie i popieram je konkretnymi argumentami, jeśli masz inne to je wypowiedz, a nie obrażaj innych. To świadczy o twoim poziomie. Sam się kompromitujesz!

  4. Edek ty nie masz argumentów… To co piszesz to kompletne bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości… Pojęcie o służbie zdrowia masz jak dziewica o seksie. Ciągle masz nieuzasadnione pretensje. Nikt ci nie każe korzystać ze służby zdrowia – zawsze możesz się leczyć u szamana…

  5. te kilka dni strajku w szpitalu żle wpłyneło na wasze zdrowie.No,ale psychiatra już przyjmuje na pełnych obrotach,więc zaległości można wyleczyć. A propos G,nie obrażaj tutaj mamy edka bo on twojej teżz nie skrzywdził!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here