Znak Jakości [email protected] 2006

I Liceum Ogólnokształcące po raz drugi otrzymało prestiżowe wyróżnienie Znak Jakości [email protected].
Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się pod patronatem Premiera Rzeczypospolitej Polskiej Kazimierza Marcinkiewicza w gmachu Sejmu RP
5 czerwca 2006 roku. Znak Jakości uzyskują szkoły, które przygotowują uczniów do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym, zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. W skład Kapituły Znaku Jakości wchodzą wybitne osobistości polskiej kultury, nauki i polityki, a wśród nich – Krystyna Janda, Andrzej Blike, Aleksander Wolszczan, Andrzej Zoll.


W ubiegłym roku Znak Jakości Kapituła przyznała 22 szkołom, w tym roku 18 szkół uzyska to prestiżowe wyróżnienie.


Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się pod patronatem Premiera RP Kazimierza Marcinkiewicza w Sejmie RP w dniu 5.06 br. o godz 1200

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. zdjęcia są super, a że jakość słaba? jakoś sobie nie wyobrażam żeby umieszczać na stronie zdjęcia wielkości 1,5MB!! Więc jest OK. najważniejsze że zdjęcia oddają klimat, są prawidłowo oświetlone, mają jakiś swój styl i charakter i autor ma pojęcie o kompozycji i światło – cieniu. Tak trzymać!

  2. Chyba kogoś żal w d u p e ściska, że nie był na Krymie i nie widział tego co wy. To jest taka typowa zawistna zazdrość. Czekam na jakąś obszerniejszą relację, może w Rosynancie, albo galerii Kopytko. Warto podzielić się tym na większym forum.

  3. Mogę obiecać, że tak mniej więcej w czerwcu zabierzemy się za slajdowisko.O dokładnym terminie jeszcze powiadomimy.Proszę się nie martwić będzie o tym głośno

  4. Rzecki, jesteś Artystą przez duże A. Twoje zdjęcia są świetne (nie tylko te z Krymu). Chyba nie mogłeś lepiej dobrać fotografii do relacji. A słaba jakość to już wina zarządców portalu. P.S. Sokół wymiata!!!

  5. Serdecznie zachęcam do zrobienia pokazu slajdów lub pokazu multimedialnego w ramach naszych spotkań „Świat bliżej niz myslisz”. Słuzymy sprzetem, załatwimy sale kameralna z RCK. Proponuje to zrobic jeszcze przed wakacjami, potem wszystko sie rozmyje i emocje opadną. Może jakis piątek – np. 9 czerwca, alb o kolejny?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here