Z bibliotecznej półki

W Wypożyczalni Głównej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. J. Kasprowicza 12 są już m.in.W Wypożyczalni Głównej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. J. Kasprowicza 12 są już m.in.:


„Moje ewangelie” E.E. Schmidt,

„Doświadczenie” M. Amis,

„Być jak płynąca rzeka : myśli i impresje 1998-2005” P. Coelho,

„Święty Kamień” C. Cussler, C. Dirgo,

„120 [Sto dwadzieścia] godzin, czyli upadek pewnego dżentelmena” J. Dobrowolski,

„Życie przed życiem” K McClure,

„Śladami thrillerów Dana Browna : przewodnik” O. Mittelbach,

„Kapitan Goethe” Z. K. S. Nowak,

„Żołnierz Legii Cudzoziemskiej” T. Sloane,

„10 [Dziesięć] minut od centrum” I. Sowa,

„Terytorium powiernicze” M. Rapnicki.

Zapraszamy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki od 10oo do 18oo.

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Tak, tak, byłam kilka dni temu wymienic płyn w sklepie na Solnej. Wymieniaja bez problemu. Kurde, zużyłam juz pól butelki, mam nadzieje, że nic mi nie będzie!

  2. Słyszałem,że wymieniają tylko te biało-niebieskie a nie wszystkie ReNu. Ale tez nie wszystkie sklepy jeszcze o tym wiedzą-byłem w Vission Expres i babka była zdziwiona. Ale wkońcu wymieniła. Jej szczęście!Naukowcy nie stwierdzili grzyba-no pewnie! Przepłaceni. Gdyby to okazało sie prawdą firma nie miałaby juz czego szukac na światowych rynkach!

  3. trzeba czytac między wierszami. Oficjalne komunikaty zawsze takie są zeby nie zaszkodzić firmie na rynku. To tak jak stewardesa w samolocie w którym skrzydła odpadły: „Spokojnie to tylko awaria”.

  4. oprócz tego ze wymieniają płyn powinni jeszcze dodać coś jako rekompensate, nie wiadomo na ile mógł się wzrok popsuć, a jeśli nie to przecież było oczywiste narażenie na utrate zdrowia.

  5. Powinni od razu im przysadzic taką karę, żeby sie udławili. I od razu niech splajtuja. Jak raz podpadniesz z czymś na rynku to jestes spalony-zycze tego z całego serca takim firmom!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here