Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 15

7 czerwca w Przedszkolu nr15 odbył się III Festyn Rodzinny połączony z obchodami Dnia Matki i Ojca. 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się III Festyn Rodzinny połączony z Dniem Matki i Ojca. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały piękne programy artystyczne, następnie wraz ze swoimi bliskimi brały udział w licznych grach i konkurencjach, podziwiały pokazy straży pożarnej, losowały w loterii fantowej oraz posilały się w naszej przedszkolnej kawiarence pysznym ciastem, swojskim bigosem oraz kiełbaską z grilla. Na naszym festynie odbyło się także podsumowanie trwającej cały rok akcji zbiórki puszek i baterii. Najefektywniejszym „zbieraczom” zostały wręczone dyplomiki i nagrody. Pogoda nam dopisała, humory także, tak więc zabawa była przednia.

Barbara Ciuruś, Ewa Muzia

- reklama -
- reklama -

13 KOMENTARZE

  1. Jakie ładne toalety. Czy handlujący na targowisku mają na tyle kultury by dbać o toalety bo wielu z nich załatwia swoje potrzeby w domu za stodołą a ci miastowi to też mało cywilizowani. Czy znajdzie się etat dla babci klozetowej?

  2. A kto projektował te stragany? Brak Mu odwagi aby się przyznać albo projektanta nie było w ogóle przez oszczędność inwestycji. Przecież te budy nie sprawdzą się w deszczu, nie ma miejsca na towar – architekt chyba zrobił projekt na odwal – może jakiś student amator. Kto to zatwierdził? Kto zapłacił za to nieporozumienie?

  3. Pewnie ten sam co projektował dworzec PKS 🙂 Projektant oglądał jakiś archiwalny odcinek „Zrób to sam” Adama Słodowego i pomysł przyszedł sam. Tak sie tym podbudował że gdy tylko skończy zawodówkę zrobi szybko ogólniak w wieczorówce i ma w planie studiować projektowanie.

  4. Według mnie zmodernizowane targowisko wygląda bardzo przyzwoicie. Tylko czemu ten daszek nie jest parenaście centymetrów dłuższy. Przecież najważniejszy powinien być klient??? Swoją drogą w naszej strefie klimatycznej targowiska pod chmurką nie mają zbyt wielkiej przyszłości – szczególnie w czasie mroźnej zimy.

  5. parenaście cm * długość daje spory metraż = duuuuża oszczędność. Zaoszczędzoną kase wydadzą na Huczną Bibe z okazji otwarcia. Wstążki, Impreza – te sprawy.

  6. Według mnie to jest czysty bubel,a milion zł. poszedł w siną dal.Lady są do niczego,ładnie to wygląda na zdjęciach i do chwili handlu,póżniej lady zajdą plamami z płodów rolnych. LADY NIE NADAJĄ SIĘ DO MYCIA. Handlowiec nie ma gdzie schować kasete z pieniędzmi bo nie ma nawet półki pod ladą.TARGOWISKO TO BUBEL. Jak handlowcy zaczną handlować to wyjdzie szydło z worka!

  7. W sumie bardzo celne uwagi, ale ja i tak się cieszę, że cokolwiek zrobiono! Może te uwagi zostaną uwzględnione w czasie modernizacji reszty targowiska? I taką mam nadzieję. Chciałbym jeszcze tylko, żeby ksiądz Kurowski zrobił porządek na terenie kościoła Św. Jakuba (teren od strony targu), bo za ogrodzeniem (furtka została już dawno skradziona) jest straszny syf i chwasty, a tak pięknie tam było kiedyś….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here