Wycieczka posłów za nasze pieniądze

Sejmowa Komisja do spraw UE w sile 30 posłów trzy dni bawiła się na wyjeździe. Każdemu zafundowaliśmy wycieczkę za 600 złotych – pisze Super Express. Członek tej komisji – poseł Andrzej Markowiak – tłumaczył się gazecie, że „nie Polacy wymyślili zasadę, że podróże kształcą. Ale to prawda!”

"Pod pozorem obrad nasi wybrańcy zwiedzili Przemyśl, zamek w Łańcucie i Lwów. – Takie wyjazdy nie mają sensu. O tym samym można było rozmawiać w Warszawie – twierdzi Julia Pitera (53 l.) z PO.


– To był bardzo udany wyjazd. Spotkania z samorządowcami zawsze mają sens, tym bardziej że wielu z nas działała w samorządach – nie ma wątpliwości poseł Andrzej Markowiak z PO. On na posiedzeniu komisji był tylko jeden dzień. We wtorek wrócił do domu. Dlaczego? – W czwartek była wycieczka do Lwowa… – zaczyna. – Wycieczka? – dziwimy się. – To znaczy zaplanowane spotkania z samorządowcami, ale nie wiem, czy doszły do skutku. Ja nie pojechałem, bo niedawno we Lwowie byłem – tłumaczy nam. Wyjazd do Lwowa za pieniądze podatnika go nie zraża. – Przecież to nie Polacy wymyślili zasadę, że podróże kształcą. Ale to prawda!"


Więcej czytaj w internetowym wydaniu Super Expressu.

- reklama -

18 KOMENTARZE

 1. Markowiak jaki był do roboty (w Kolzamie) taki do pracy jako polityk – czyli pospolity obibok i sciemniacz. A cóż można było się spodziewać po człowieku, który nawet podczas wyborów nie miał swojego programu a ni hasła wyborczego. Ci wszyscy, którzy na niego głosowali mimo, iż się apelowało o tym jakim zerem jest Markowiak, powinni teraz mocno bić się w pierś. Nie popełnijcie znów tego samego błędu podczas wyborów lokalnych głosując na Wojnara, Wiechę, Frączka i ich ludzi!

 2. Zoska chyba tobie upał zaszkodzil. A posła -śmieciarza też jeszcze z Kolzamu znałem (bo teraz na ulicy tylko sie głupio przygląda) i nic dobrego na temat jego pracy powiedzieć nie mogę. A-F popieram generalnie Twoje wypowiedzi.

 3. dlaczego mnie to nie dziwi, że przy okazji kolejnego skandalu czy też afery, znów pojawia się nazwisko tego wspaniałego- inaczej, posła ziemi raciborskiej? Dlaczego? Niech pan poseł-inaczej odpowie!! tak chętnie się wypowiada w SE. Niech odpowie i opowie jak było na wycieczce!

 4. Zoska,to twoj stary? Trudno,nie mialas na to wplywu.Pan posel rozdaje swoj szeroki usmiech wszystkim, ale tylko nieliczni maja okazje posluchac co ma do powiedzenia na ich temat.Mieszanina bezczelniactwa, chamstwa i cynizmu. Oto pan posel Markowiak.

 5. „Reprezentują” (!) nas cynicy.Markowiak (przepraszam panie osle Markowiak ze se tak pozwalam na TY) jest wporzo posel,bo nie pojechal na wycieczke,przepraszam,na zaplanowane spotkania z samorządowcami, bo juz byl we Lwowie.Dziekuje panie osle Markowiak!

 6. I dlaczego nazywacie pana osla Markowiaka łże- posełem!To jest ucziwy gosc!Mogl pojechac spotkac sie na zaplanowane spotkania z samorządowcami, ale nie pojechal,bo jest uczciwy, i widzial juz Lwow wiec mu sie nie chcialo trzaskac taki kawal na balety znowu w te same miejsce.Przydaloby sie jakies zaplanowane spotkanie z samorządowcami w Grecji, dla dobra naszego, wspolnego!

 7. Przecież to nie Polacy wymyślili zasadę, że podróże kształcą. Ale to prawda! hihihi panie osle Markowiak, zapisze sobie w zeszycie ze zlotymi myslami.A kto to wlasciwie powiedzial? Bo podpisu mi brakuje do tej madrosci.

 8. A ja myślałem ,że Pan Poseł to wykształcony poseł. Zawsze ma tyle do powiedzenia -jak wyedukowany gość.A co do podróży to też imęczą imogą być niebezpieczne ,casus -jak tym razem

 9. rozwalić przy tegorocznych wyborach tą władzę!!!!!!!! Niech nowi , młodzi i myślący zaczną rządzić!!!!! Klika precz!!!!!!!Ludzie Raciborza – obudźcie sięęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!

 10. No właśnie. Klikę i wyzyskiwaczy trzeba rozwalić. Członków tej raciborskiej ośmiornicy trzeba jak najszybciej ujawnić.To są osoby , które kierując się prywatą i chęcią szybkiego zysku doprowadziły Racibórz do zapaści gospodarczej , politycznej i moralnej.Te osoby trzeba ujawniać. Wpisujcie ich nazwiska.Nie bujcie się zemsty i odwetu z ich strony!

 11. Jednemu z tych nazwisk tworzących ramiona owej „ośmiornicy” poświęcony jest nawet ten artykuł. Nie tylko trzeba odcinać ramiona ale należy coś zrobić z „głową” ośmiornicy!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here