„Wakacje ze sztuką i przygodą”

W imieniu Grupy Rosynant zapraszam na serię obozów z cyklu „Wakacje ze sztuką i przygodą”.Dla najmłodszych (szkoły podstawowe) przygotowaliśmy obóz ZGRAJA, który w tym roku odbędzie się w Rozdzielu k. Limanowej – tam, gdzie "Zgraje" odbywały się na samym początku. Góry, malownicza wioseczka, mnóstwo lasu, zieleni i bliski kontakt z Naturą gwarantowane. I ta kuchnia…
Strona obozu: http://www.rosynant.pl/obozy/zgraja.php

Gimnazjalistów zapraszamy na ART-CAMP
Strona Art.-Campu: http://www.rosynant.pl/obozy/art_camp.php
i obóz W SIODLE: http://www.rosynant.pl/obozy/w_siodle.php

Uczniów szkół średnich zapraszamy na ADAPCIAK: http://www.rosynant.pl/obozy/adapciak.php
i OBÓZ W SIODLE: http://www.rosynant.pl/obozy/w_siodle2.php

A osoby pełnoletnie na NATURĘ, która w tym roku będzie projektem Polsko – Niemiecko – Ukraińskim – http://www.rosynant.pl/obozy/natura.php

OBÓZ Z NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który odbywać się będzie w miejscowości Lutynia k. Lądka Zdroju jest skierowany do wszystkich powyżej 10 lat. Obóz przygotowujemy razem ze znaną i sprawdzoną szkołą językową British School z Raciborza. Polecamy go wszystkim zainteresowanym rozszerzeniem swoich umiejętności językowych – zajęcia mają charakter "tematyczno – przekrojowy", co umożliwia naukę w grupach o zróżnicowanym stopniu zaawansowania językowego, tak by każdy wyniósł coś dla siebie.
Strona obozu: http://www.rosynant.pl/obozy/angielski.php

Wszelki informacje szczegółowe o obozach, wraz z kartami uczestnictwa i wzorami umów znajdziecie na naszych stronach: www.rosynant.pl i www.orinoko.pl.
Centralnym miejscem przyjmowania zgłoszeń, w którym można tez pobrać karty i umowy jest biuro "ORINOKO – ART & TRAVEL", położone w Raciborzu przy ulicy Ogrodowej 22/17 (vis a vis Szkoły Muzycznej). Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 16.00.

Zapisy w innych miastach przyjmują też zaprzyjaźnione biura: W Rybniku (CTS – ul. Korfantego 5), W Żorach – Atlas Tours na ul. Kościuszki, w Wodzisławiu – Biuro Turystyczne "Śpiewak" na rogu Minorytów i Wałowej. Ich dokładne adresy znajduja się na www.rosynant.pl, przy każdym obozie.

Zapraszamy serdecznie !
Dawid, Michał, Marcin

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here