„Telepraca – Praca Przyszłości”

Już wkrótce w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się nieodpłatna konferencja szkoleniowa pod hasłem „Telepraca – Praca Przyszłości”. Szkolenia organizowane w całej Polsce są dotowane z funduszy europejskich. Mają zwiększyć wiedzę o telepracy i spopularyzować tę formę zatrudnienia wśród przedsiębiorców i potencjalnych telepracowników. Chcesz telepracownika albo szukasz takiej pracy – powinieneś się zgłosić.Celem projektu stworzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości jest także pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu i zastosowaniu tego bardzo popularnego w innych krajach modelu pracy na odległość przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych.

Projekt – jak podają organizatorzy – adresowany jest głównie do przedsiębiorstw, które potencjalnie mogą skorzystać z tej formy zatrudnienia oraz związanych z nią rozwiązań teleinformatycznych. Wdrożenie telepracy pozwoli bowiem na usprawnienie działań, zwiększenie efektywności pracy oraz zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności w wielu dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa, między innymi w finansach, księgowości, informatyce, informacji i wielu innych.


Chodzi o to, by pomóc przedsiębiorcom w podjęciu decyzji o możliwości zastosowania telepracy, identyfikacji stanowisk, które mogą być zastąpione przez telepracowników oraz dostarczenie informacji na temat rozwiązań prawnych i organizacyjnych.


O szczegółach i sposobie zgłoszenia czytaj w dziale ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here