Wycieczki: Lwów i okolice lub 3 dni na Górze Św. Anny

ląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Raciborzu organizuje jesienią dwie wycieczki: Lwów- Sambor – Drohobycz – Stanisławów i okolice oraz drugą – trzydniowy pobyt w Domu Pielgrzyma na Górze Św. Anny. Kilkudniowa wycieczka pt. „ŚLADAMI OJCÓW NASZYCH” na trasie: Lwów- Sambor – Drohobycz – Stanisławów i okolice
Spotkanie zainteresowanych uczestnictwem w tej wycieczce odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie Uniwersytetu przy ul. ks. Londzina 36 k/Apteki Św. Mikołaja. Na spotkaniu wspólnie ustalimy szczegóły programu, termin i koszt uczestnictwa.

Szczególnie zapraszamy Raciborza, którzy tam się urodzili oraz ich dzieci, wnuki i prawnuki, aby mogli dotknąć swych korzeni.


Trzydniowy pobyt w Domu Pielgrzyma na Górze Św. Anny
Proponujemy bardzo bogaty i ciekawy program religijny, naukowy i rekreacyjny. Spotkanie zainteresowanych uczestnictwem w tym wyjeździe odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godz. 17.30 w siedzibie Uniwersytetu przy ul. ks. Londzina 36 k/Apteki Św. Mikołaja. Na spotkaniu wspólnie ustalimy szczegóły programu, termin i koszt uczestnictwa. Pierwszeństwo w wyjeździe mają studenci naszego Uniwersytetu.


kontakt: Piotr Klima,
tel. 501 088 491, tel/fax 032 – 415-89-38, e-mail [email protected]

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here