W Wojnowicach znaleziono zwłoki mężczyzny

Raciborscy policjanci zatrzymali sprawcę zdarzenia, w wyniku którego zmarł 92 – letni mieszkaniec Wojnowic.

12 września policjanci z Raciborza zostali powiadomieni o znalezieniu w Wojnowicach zwłok 92 – latka. Ciało wykryto w jego domu, mężczyzna mieszkał sam. Na miejscu odkryto ślady włamania. Sprawca wybił szybę i wszedł do mieszkania. Przeszukał znajdujący się w kuchni kredens i stamtąd skradł 500 zł. Policjantom udało się ustalić sprawcę włamania. Jest nim 21 – letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, już wcześniej znany policji. Zatrzymany przyznał się do przestępstwa. Z jego zeznań wynikało, że 92 – latek stracił przytomność w trakcie włamania. Sprawca jednak nie udzielił mu pomocy. 21 – latkowi postawiono zarzut dokonania kradzieży z włamaniem oraz nieudzielenia pomocy człowiekowi zagrożonemu utratą życia. Wobec podejrzanego zastosowano areszt tymczasowy.


Tymczasem przeprowadzona kilka dni później sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny była ludzka ingerencja. Podejrzany nie przyznaje się do winy. Dziś prokuratura ma zdecydować o dalszym losie 21 – latka.

/SaM/

- reklama -
- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Widać i słychać, że orkiestra się rozwija. Zaczyna grać lepsze aranżacje standardów muzycznych.Soliści dali plamę, widać było brak zgrania z orkiestrą, a to za sprawą braku przeprowadzonych prób z nimi.Jeszcze tylko musztra z grą i będziemy mieli dobrą orkiestrę.Polecam pisanie projektów o dofinansowanie orkiestry. Może znajdzie się ktoś, który Wam to zrobi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here