Rodzice czytają dzieciom

W Szkole Podstawowej nr 15 rozpoczęła się akcja „Rodzice czytają dzieciom”. Na wzór ogólnopolskiej akcji promującej czytanie wśród dzieci rodzice najmłodszych uczniów SP15 podjęli się czytać im lektury szkolne.Akcja z udziałem rodziców będzie prowadzona przez cały rok szkolny. Raz w miesiącu zaproszony rodzic przeczyta dzieciom przygotowaną przez nauczyciela lekturę.
Pierwszym gościem była mama Michała, pracująca w Bibliotece Pedagogicznej. Czytała jedną z przygód Mikołajka, którego dzieci bardzo polubiły.
Pamiątką spotkania jest wpis do kroniki.

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajnie, że jest obchodzone św. niepodległości. Można by tylko trochę nad jego formą w naszym mieście popracować. Żeby nie było tak strasznie poważnie. W Rybniku jest organizowany bieg niepodległości i to jest bardzo fajny pomysł. W Raciborzu powinnien być jakiś festyn, koncert, wspomniany bieg. To święto jest bardzo ważne w naszej historii. Jendak można by je weselej obchodzić, a nie tak śmiertelnie poważnie.

  2. Do donatien sade. Nie myślałem że kiedyś się z Tobą zgodzę, ale tu masz moje 100% poparcia.Co ja mówię 100% ??? miało być 100000 %. Ale do tego trzeba kogoś, kto to zorganizuje. I tu właśnie zaczynają się schody. Bo kto to ma zrobić w Raciborzu.

  3. Ogladałam zdjęcia z dzisiejszej imprez pod pomnikiem 😉 Hitem jest fotografia trzech smutnych panów z exprezydentem AM na przedzie składajacym kwiaty. Tym panom juz dziękujemy.

  4. Jak nadejdzie next generations to będą new pomysły. Bo to nie jest święto ofiar terroru ale Odzyskania Niepodległości i przy takich okazjach powinno być wesoło i optymistycznie jak 4 lipca w USA.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here