Tragedia w kopalni „Halemba”

21 listopada w kopalni „Halemba” w Rudzie Śląskiej doszło do wybuchu metanu.
Zginęło conajmniej 8 górników. W chwili katastrofy zagrożone były 23 osoby.
Ratownicy próbują dotrzeć do pozostałych 15 górników. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w górnośląskich kopalniach doszło do kilkunastu katastrof. Jedną z najczęstszych przyczyn są wybuchy metanu. W ostatnich latach pod ziemią zginęło ponad 150 górników.

/SaM/

- reklama -

171 KOMENTARZE

 1. Jeśli nie zmieni się styl rządzenia Panów Duckińskich, to za 4 lata PiS nie będzie „trendy”,a trędowate dla wielu jak lewica dzisiaj.Za 4 lata spotkamy się w nowej rzeczywistości a o fotel burmistrza znów ubiegać się będzie pan „L” dalej głosząc hasła o konieczności ROZWOJU miasta. Jak ja chcę się mylić!!!

 2. Zośko za 4 lata sama nie będziesz wierzyła, że się nic nie stało i nie działo w Raciborzu. Tylko za 4 lata to już będzie dawno „po ptokach” a na listach nasze rodziny w kraju i zagranicą będą pisać obok kodu pocztowego „Racibórz pod Kietrzem”

 3. Wiesz co AF, ja juz ci nie wierzę i nie słucham twoich przepowiedni. Wymień tą swoją kryształową kulę bo jakaś felerna jest. Jak na razie to jeszcze nie zadziałała nigdy. Idź się prześpij i wypocznij.

 4. Wszystkim wytrwale piszącym i czytającym na tym portalu wyjaśniam, że komentując tutaj cokolwiek i z jakiegokolwiek komputera podpisuję się z imienia i nazwiska. Dziękuję i pozdrawiam raciborzan, którzy dwa tygodnie temu i dziś wzięli aktywny udział w wyborach.

 5. Kasiu, czy moge miec prosbe? nastepnym razem gdy publicznie bedziesz skladac komus kondolencje, podpisz sie moze jako Katarzyna, bo to nie frywolny tekscik pod ktorym mozna, a w kazdym razie powinno sie podpisywac Kasia… przepraszam czytajacych za ta dygresje.

 6. BRAWO MIREK LENK! A-F spadaj już gdzieś dalego od naszego pięknego miasta. Nie zatruwaj nam już więcej naszego wiejskiego powietrza. Najlepiej za wielką wodę PAJACU.

 7. Ja-nku ponosisz moralną odpowiedzialność za to, że dając krzyżyk koło nazwiska Lenka skazałeś to miasto na dalsze zarastanie pajęczynami. A za swoją głupotę też ponosisz wielką odpowiedzialność.

 8. Przepraszam A-F wlasnie po przeczytaniu twoich komentarzy doznalem iluminacji. Co ja zrobilem??? Nieeee!!!! Glosowalem na Lenka… To juz chyba koniec, nie przezyje wiedzac ze A-F prorokuje tak czarna przyszlosc naszmu miastu…:] a tak poza tym to mozesz mi przepowiedziec co bede dzisiaj jadl na kolacje 😀

 9. Słuchajcie CI których wkurza AF , przestańmy na bałwana po prostu zwracać uwagę. To dla niego woda na młyn. Uczcijmy go rokiem ciszy. Może dojdzie do niego że go nikt nie lubi i zamknie się. A do redakcji portalu mam propozycję . Może tak dodać stały dział pt „Zgryźliwi tetrycy nadają”? Tam AF i jemu podobne jęczące i biadolące mamlasy będa mogli w swoim gronie powyć do księżyca.

 10. Ja sie z tobą JO zgadzam że kazdy ma prawo pisać, ale niech nikomu się nie wydaje że jest jedynym nieomylnym, że ma monopol na wiedzę jedynie słuszną. I że „kto nie jest ze mną ten debil”.

 11. Jo dziękuję za uprzejmość;) Zośko a Tobie dziękuję za nadanie mi tytułu bycia „jedynym nieomylnym i mającym monopol na wiedzę…” Ja się o ten tytuł nigdy nie ubiegałem i nigdy za takiego nie uważałem jedynie przypisywali mi go moi adwersarze.

 12. JO nigdy bym do CIEBIE tego nie powiedziała i do nikogo tego nie kierowałam bezpośrednio. To czasami styl postów AF sugeruje że tylko on ma jedną i jedyną odpowiedź i receptę na wszystko. Przepraszam że tak to odebrałaś.jestes tu jednym z najbardziej obiektywnych i trzeźwo myślących uczestników tego forum. I wcale nie słodzę , mówię szczerze. Dobranoc. A AF ty sie tak nie podniecaj , to co napisałam daj w wielki „…”.

 13. Zośko wylej na siebie wiadro zimnej wody nim znów zaczniesz dorabiać sobie ideologię. Nawet Ciebie nie nazwałem „debilką” czy kogokolwiek kto ma inne zdanie niż ja (czasami bardzo ostro się spieramy i złościmy lecz nie skończyło się to tym bym nazwał kogoś debilem ). Jednak ty uparłaś się ideologii, że ja jestem tutaj jakimś autorytarnym znawcą prawdą (gdyby tak było to bym z nikim nie dyskutował – nawet z Tobą)i dokładasz do tego sosu przyprawę „kto nie jest ze mną ten debil” czyli wmawiasz mi

 14. …”dziecko w brzuch” sugerując innym o czym ja muszę (idąc Twoim tokiem rozumowania) myśleć czy sądzić rozmawiając z przeciwnikami na ten bądź inny temat. Jeszcze raz polecam wiadro zimnej wody + sporo lodu na okłady zanim zaczniesz pisać kolejne tego typu „sensacje” ugruntowane w wyssanej ideologi made in Zośka.

 15. problem Zośku jest taki, że my wszyscy tutaj pisząc i wyrażajac nasze opinie delikatnie mamy przeświadczenie o własnej nieomylności:) Nie uważasz? Problemem jest odbiór słów innych „na gorąco” i opanowanie lub nie w inwektywach(*&%#%&^*(&*$#@$%^!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here