Strefa w Finale Konkursu

Rada Programowa konkursu „Warto być za” wybrała 19 finałowych projektów, na które teraz można oddawać swoje głosy.
Jednym z nich jest projekt zgłoszony przez stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” z Raciborza

Jako Stowarzyszenie przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu „Warto być za” organizowanego przez Kompanię Piwowarską S.A. Złożyliśmy projekt pt. „Strefa Równych Szans”.

Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła nasz projekt i dostaliśmy się do ścisłego finału jako jedna z 19 organizacji w Polsce. Chcelibysmy otrzymać dotację na remont Klubu dla Młodzieży Strefa przy ul. Żółkiewskiego 22 w Raciborzu, gdzie od 5 lat prowadzimy pracę z młodzieżą zagrożoną i dotkniętą patologią społeczną. Chcemy, wyposażyć i urządzić klub tak, aby był on miejscem, w którym młodzież nie tylko atrakcyjnie spędzi czas wolny, ale również otrzyma niezbędną pomoc psychologiczną, socjoterapeutyczną i kuratoryjną.
Chcemy, aby było w nim miejsce dla młodzieży bez względu na jej status społeczny, wykształcenie czy uposażenie rodziny.

Możecie nam Państwo w tym pomóc. Aktualnie, zgodnie z regulaminem konkursu, trwa głosowanie za pomocą internetu oraz sms – ów do 3 grudnia 2006.

Głosować można w następujący sposób:

1. Wysyłając SMS z hasłem WARTO.9 pod nr 7138. (1,22 zł z VAT)

2. Odwiedzając stronę
www.warto.eu/zagłosuj na projekt/projekty w kategorii 100 tys. zł nr 9 –
„Strefa równych szans”
– wsparcie młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym z powodu ubóstwa w klubie dla młodzieży „Strefa” w Raciborzu” Racibórz, woj. Śląskie

- reklama -

Całym sercem prosimy Państwa o wsparcie. Ten projekt będzie sukcesem nas wszystkich – ludzi, którzy chcą pomóc dzieciom i młodzieży.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here