„Czterolistne szczęście”

„Czterolistne szczęście” to tytuł serii tomików wierszy oraz płyt CD – efektów rzeczowych V Jubileuszowego Raciborskiego Festiwalu Ekologicznego Piosenki i Wiersza dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Racibórz 2006. Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu w imieniu Organizatorów V Jubileuszowego Raciborskiego Festiwalu Ekologicznego Piosenki i Wiersza dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Racibórz 2006 Zasięg Ogólnopolski – Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Urzędu Miasta Racibórz oraz w imieniu własnym informuje, iż zostały wydane efekty merytoryczne będące skutkiem rzeczowym V edycji Festiwalu.

Tegoroczna seria tomików wierszy oraz płyt CD nosi nazwę „Czterolistne szczęście”. Tak jak w latach ubiegłych w tomiku wierszy umieszczone są wiersze laureatów Konkursu Wiersza Ekologicznego, natomiast na płycie CD zamieszczone są piosenki Laureatów Konkursu Piosenki Ekologicznej oraz krótki reportaż przedstawiający przebieg Festiwalu. Wydawcą w/w efektów rzeczowych jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Tomiki wierszy i płyty CD są wydawane w celach naukowych, są to egzemplarze nie na sprzedaż.

- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Być może jakaś skrajna organizacja chciała aby z krajobrazu Polski zniknęły trzy najbardziej slamsowate dworce w Polsce: Warszawa Wschodnia, Katowice i Racibórz…

  2. Ale sobie ktoś wybrał newralgiczny punkt kolejowy na mapie krajowego PKP sugerując o bombie na dworcu w Raciborzu. Nie pomógł temu dworcowi ani Markowiak, ani Hajduk, ani Osuchowski więc najwyższa pora przetestować prezydenta Lenka ile potrafi on zdziałać by wreszcie wyegzekwować od odpowiednich instytucji by wyremontowały bądź rozebrały to widmo w centrum miasta.

  3. Do Arteksa: Mam inną teoriaę na temat tego co łączy 3 dworce kolejowe: Warszawa, acibórz, Śląsk – to miasta w których była 2 tura wyborów z udziałem przedstawicieli PiS-u. Zawsze jest jakaś szansa, że ktos nie zdąży lub straci ochotę do głosowania po takich przeżyciach. Bo tak naprawdę, kto jest temu winien? Przede wszystkim PiS. No może jeszcze ten głupek, który wysłał SMS-y.

  4. Kurcze, no w sumie to szkoda, że nic nie wybuchło. Może byłby to samoistny początek nowej inwestycji… Zastanawiam sie tylko skąd oni zorganizowali na dworcu te kilkadziesiąt osób, co to je ewakuowali…

  5. No i super!Bomba, że się tak wyrażę! Przynajmniej by cos się działo w tej dziurze! Ale zejdźmy na ziemię – na naszym zadupiu żadna bomba nie ma prawa wybuchnąć. Dla przykładu- wczoraj sami zafundowaliśmy sobie jeden z największych niewypałów w historii miasta…

  6. Dworzec w Raciborzu nie może być tylko wyremontowany… On musi być całkowicie przebudowany tak aby tę blaszaną stodołę przerobić w nowoczesną galerię handlowo-komunikacyjną. Dodatkowym atutem takiej zmiany będzie to, że więcej ludzi skorzysta wtedy z kolei robiąc zakupy właśnie tam.

  7. Najlepsze jest to, że po wojnie mieliśmy w sumie w niezłym stanie stary dworzec, który był ładniejszy od obecnego i wystarczająco duzy. Ale zbudowano nowy i gorszy. Ten dworzec to dobry przykład na racjonalność inwestycji za PRL-u. A potem jeszcze każe się dziękować komunie bo za jej czasów to tyle rzeczy wybudowano. Tyle, że tak wszystko zepsuto, że polskie miasta zostały zeszpecone. Radzę objerzec stare pocztówki z Raciborza.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here