Pilichowski Band w Ozonie

Pilichowski Band wyrusza w morderczą trasę po kraju – od końca listopada do połowy grudnia zagra 15 koncertów w całym kraju. 3 grudnia zawita do Raciborza, gdzie zagra koncert w klubie Ozon.Wojciech Pilichowski to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych polskich basistów. Jest laureatem nagród dla najlepszego basisty w rankingach czasopisma "Gitara i Bas" oraz Playboxów w latach 1996 – 1998, 2001.
To uznany myzyk sesyjny, kompozytor, o którym rockmeni mówią "jazzman" a jazzmani "rockman", sam mówiąc o swojej specjalności muzycznej stwierdza, że nie należy się ograniczać do jakiegoś jednego gatunku muzycznego. Współpracował z wieloma muzykami, takimi jak: Michał Urbaniak, Greg Bizonet, Simon Philips, Nico McBrain, Maryla Rodowicz, Kasia Groniec, Enriqe Iglesias, Funki Filon, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Zbigniew Hołdys.
Działał równiez w Trio Basowym (Kciuk, Ścierański, Pilichowski), super grupie Woobie Doobie. U nas zagości ze swoim zespołem w składzie: Wojciech Pilichowski, Wojciech Olszak, Kamil Barański, Agnieszka Trzeszczak, Bartek Papierz.

Cena biletu – 12 zł, w dzień koncertu – 15 zł. Bilety dostępne w klubie Ozon w Raciborzu ul. Reymonta 14.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here