Śpiewać każdy może…

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej organizuje dla młodzieży w wieku 13-18 lat I Konkurs Wokalny – Kuźnia Raciborska 2007.Na turniej składać się będą 3 etapy: pierwszy z nich będzie obejmował przesłuchania eliminacyjne uczestników konkursu wokalnego (termin: grudzień 2006). Drugi etap to konkurs półfinałowy, do którego zakwalifikowanych zostanie 10 osób, wyłonionych podczas eliminacji (styczeń 2007). Etap trzeci to konkurs finałowy z udziałem pięciu uczestników, wyłonionych z konkursu półfinałowego (marzec 2007).

Pierwszy etap polegał będzie na krótkiej prezentacji dowolnie wybranego utworu w polskim języku literackim bez podkładu muzycznego i akompaniamentu. Drugi oraz trzeci etap dopuszcza półplayback oraz  akompaniament własny lub jednej osoby towarzyszącej.

- reklama -

Konkurs swoim zasięgiem  obejmuje Miasto i Gminę Kuźnia Raciborska.

Pierwszy etap przesłuchań będzie miał miejsce już w najbliższą sobotę, 9. grudnia na scenie MOKSiR-u w Kuźni Raciborskiej o godzinie 9. oraz tydzień później (16. grudnia) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudach (również o godz. 9.). Pozostałe 2 etapy odbędą się wyłącznie w kuźniańskim MOKSiR-ze.

Występy wokalistów będzie oceniało profesjonalne jury. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 419 14 07 lub 604 068 846.

/Cnc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here