Hania Hołek lauretką CANTO CANTARE 2006

Solistka zespołu wokalnego „Miraż” Hania HOŁEK zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej CANTO CANTARE 2006 w Bydgoszczy organizowanym przez Fundację Estradowej Twórczości Dzieci i Młodzieży „EDA Art.”
Na zdj. 1. Hania Hołek z Edwardem Choncherą i Emilką


Festiwal składał się z dwóch etapów – pierwszy to eliminacje strefowe (Hania wzięła udział w eliminacjach w Woźnikach Śląskich, gdzie na przesłuchania zgłosiło się prawie 300 uczestników). W swojej kategorii wiekowej 14 – 16 lat piosenką „Jednego serca” wyśpiewała I miejsce.


W Bydgoszczy w swojej kategorii wiekowej Hania pokonała 26 uczestników, a zaprezentowana przez nią piosenka „Jednego serca” została najwyżej oceniona przez jurorów festiwalu: Grażynę Łobaszewską – przewodnicząca (wokalistka jazzowa, piosenkarka, nauczyciel śpiewu estradowego), Ludmiłę Małecką – zdj. 2.(aktorka musicalowa, wokalistka), Wiesława Andrzejewskiego (autor, reżyser estradowy), Artura Grudzińskiego (muzyk, kompozytor, aranżer i konsultant muzyczny TVP) i Witolda Szulca (aktor, reżyser, nauczyciel akademicki).Hanię do Festiwalu przygotowywała Elżbieta Biskup – prowadząca zespół wokalny „Miraż”.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here