Spotkanie z Mikołajem.

Mikołaj nie zapomniał o prezentach dla dzieci z Przedszkola nr15.Każdego roku Mikołaj odwiedza nasze przedszkole i przynosi mnóstwo prezentów.
Radość ze spotkania jest tym większa, gdyż na tak hojnego gościa czekamy cały rok.
Ewa Muzia.

- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. co ma znaczyc to „chyba”, ewa? ta knajpa jest bezkonkurencyjna. ciekawy klimat, wspaniali ludzie, ktorzy tworza niepowtarzalna atmosfere. kocham to miejsce:) i zycze w nastepnym roczku tak intensywnego rozwoju, jak w pierwszym 12 miesiacach zycia:)sto lat 😉

  2. „Koniec Swiata” to przyjemna i swojska knajpka. Czasem warto zajść… Co ciekawe – kulturalniejsza od Domu Kultury. Roczek minął, było sporo ciekawych zdarzeń… Wychowanie idzie w dobrym kierunku. Gratulacje tfu… rcom 😉

  3. No to bobasku z okazji Twoich pierwszych urodzin życzę Tobie dużo radości, śmiałości, atrakcyjności, pomysłowości, życzliwości i wielu wielu gości:) STO LAT!

  4. „Kniec świata” ma swój klimat, a co najważniejsze swoich autentycznych i autonomicznych ludzi. To oni „ludzie” przyczyniają się do tworzenia swoistego miłego klimatu, Ci kapitalni, wolni i z pomysłami twórcy. Z nimi czas mile mija, no i żyć się chce. Wszystkiego najlepszego od J.N.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here