Jak maluchy bawiły się z gimnazjalistami.

56

W dniu 28.XI.2006 odbyły się zabawy integracyjne dzieci trzy i czteroletnich z uczniami
pierwszej klasy Gimnazjum nr 2 w Raciborzu.
Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci przedszkolnych z gimnazjalistami, przełamanie
barier wiekowych. Przedszkolacy i gimnazjaliści wzięli udział we wspólnych zabawach, połączonych tańcem, śpiewem i muzyką. Gimnazjaliści wyrabiali w ten sposób opiekuńczy stosunek do małych dzieci, a przedszkolacy przełamywali nieufność wobec obcych, starszych dzieci. Wszyscy uczestnicy zabaw udoskonali znajomość angielskiego, gdyż niektóre zabawy zostały przeprowadzone w języku angielskim przez nauczycielkę z Ginazjum nr 2. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a wszyscy dobrze się bawili zapominając o różnicy wieku.

BOŻENA FAJGER
BEATA MUSIOŁ

- reklama -
- reklama -

56 KOMENTARZE

  1. Ej, może to nie są na pierwszy rzut oka nasi wymarzeni kandydaci, ale dajmy im szansę! Chyba nikt mi nie powie, że Nowacka, jakkolwiek nie mówia o niej uczniowie i nauczyciele jest osobą mniej kompetentną niż facet ze Strazy Granicznej, gdzie odpowiadał za wysyłanie zaproszeń (Szypowski), albo inzynier, któremu nic się nie udało zdziałac przez 4 lata (Bartela). Gorzej byc nie może! Czyli bedzie lepiej 😉

  2. do A-F. Prezydent, jak i jego zastepcy przyjmuja interesantow bodajze w kazdy wtorek To sie przejdz do UM i zapytaj bedZiesz wiedzial. ale to chyba zbyt trudne dla ciebie co? pewnie sie jakasz i nie potrafisz logicznie skladac zdan.a moze masz jakies inne kompleksy?

  3. Władza jest ustanowiona dla społeczności a nie dla jednostek. Tak więc program pracy nowych wice… powinien być znany społeczności a nie jednostce.

  4. Wojtku D, widze ze jestes czlowiekiem ktory duzo mowi i krytykuje…Jeslic chodzi o zaslugi Osuchwskiego Barteli i Szypowskiego to sa bardzo duze, czy nie zauwazyles ze Raciborz jest czysty zadbany i z wieloma rozpoczetymi ogromnymi inwestycjami…Ludzie gdzie wy macie oczy…Zreszta szkoda gadac…zobaczycie co sie teraz bedzie dzialo kiedy rzadzi mafia…ludzie powiazani ze soba ukaladmi etc…i to zarowno powiat z miastem i rada….

  5. Pani Ludmiło, czytałem wywiad Lenka dla Nowin. Pozytywnie mnie zaskoczył. O ile to nie pusta retoryka, to ma się wydarzyć cud i nastąpi zmiana dla SZEROKO pojętej kultury w tym mieście. Wreszcie któś ruszył ten wysublimowany,wąsko pojęty dworek na ostatnim piętrze UM i ul.Chopina. Podziękuj Pani w końcu tym betonowym umysłom i zmień system, by RDK mógł sam na siebie zarabiać i organizować coś dla ludzi. By tej instytucji dać szanse na zarobek, innowacje i rozwój. R-rz cierpliwie czeka na zmiany.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here