
„Choć na pewno to wszystko sa baje,
Takie, wiecie, baje baju-baju,
To przyjemnie wierzyć w Mikołajów.Świat się nimi co roku zaludnia
O północy szóstego grudnia…”
Do naszych dzieci również przyszedł Mikołaj z olbrzymim workiem prezentów.
Dziękujemy w imieniu dzieci i rodziców Mikołajom za życzliwość i prezenty.
BR
- reklama -




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)

![Wielkanocna procesja konna w Raciborzu-Sudole [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/wielkanocna-procesja-konna-raciborz-sudol-2026.jpg)
OSiR bije rekordy świata… nawet spotkanie z mikołajem potrafia spier… Panowie – imieniny świętego sa 6 grudnia, a nie 7-go! I ja czegos nie kumam – mamy nie isc z dziecmi do przedszkola? Ktos powiadomił kierownictwo przedszkoli? Kto robi spotkania o 10 rano, ajk ludzie sa w pracy. A może to spotkanie dla dzieci z rodzinpatologicznych, tylko nikt o tym nie napisał?
tu chodzi o kase , brawo