MIKOŁAJKI 2006

Na szkolnych korytarzach SP1 dominował 6 grudnia kolor czerwony ponieważ obchodziliśmy szkolne mikołajki. W każdej klasie znalazł się chociaż jeden mały MIKOŁAJ, a w niektórych były jeszcze renifery i diabły. Spotkaliśmy również jednego bałwanka. Wspaniałe klasy starsze za namową Samorządu Uczniowskiego odwiedzały w tym dniu swoich młodszych przyjaciół z klas I-IIII z workiem pełnym słodyczy. Znowu BRAWO Kochana mikołajkowa, rozbawiona DZIATWO Szkoły na Ostrogu.
Potraficie się pięknie bawić. Za kilka dni jarmark świąteczny, potem piękne klasowe wigilie i ŚWIĘTA.

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieje,że władze miasta wykaża wybiorą rzeczywsicie najlepsza oferte, moze kobieta wniosła by nowy powiew w stare i skostniałe włądze miasta..

  2. Mam nadzieje,że władze miasta wykaża wybiorą rzeczywsicie najlepsza oferte, moze kobieta wniosła by nowy powiew w stare i skostniałe włądze miasta..

  3. Mam nadzieje,że władze miasta wykaża wybiorą rzeczywsicie najlepsza oferte, moze kobieta wniosła by nowy powiew w stare i skostniałe włądze miasta..

  4. Jaki Pan taki kram. Nie wiem czy mieliście do czynienia z naszą SM, ale ja tak. Powiem tak: bardzo fajne i miłe chłopaki. Ale jakże niemiłosiernie niekumate, nieznające prawa, nie przyzwyczajone do uzywania mózgu. A co do komentanta – wystarczyło popatrzeć, jak pili w czasie imprez organizowanych przez miasto…

  5. Straz Miejską nalezałoby zredukować do połowy stanu,ewentualnie do zupełnie a miasto zyska niebagatelną kwotę do załatania dziury budzetowej,argument-nic nie robią a niezle zarabiają,kto widział straz miejską w nocy? komu SM pomogli w chwili zagrozenia czy w potrzebie chwili?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here