Jasełkowanie już za nami

0

W Szkole Podstawowej nr 15 bożonarodzeniowe przedstawienie przygotowali uczniowie starsi i młodsi.

Ze sceną zmierzyli się nawet pierwszoklasiści.
Bożonarodzeniowe przedstawienie przygotowali i przedstawili uczniowie klasy I c. Ich pierwsze prawdziwe zmagania z aktorskim warsztatem oglądali nie tylko uczniowie naszej szkoły.„To było niesamowite!”, „Jak dorosnę zostanę aktorem!”. Takie słowa padały z ust zafascynowanych zabawą w teatr uczniów jednej z pierwszych klasy. To oni, pod pilnym okiem swojej wychowawczyni Anity Raczkowskiej przygotowali przedstawienie jasełkowe pt. „W żłobie leży”. Swą aktorską grę prezentowali przed najmłodszymi uczniami naszej szkoły, ale nie tylko. Z jasełkami, jak z kolędą, zawitali do Ośrodka Terapii Zajęciowej z Raciborzu.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here