Świetny mecz dziewczyn

Mecz koszykówki dziewczyn SP15 z „Jedynką” z Ostroga odbywał się na terenie SP15 z Oddziałami Sportowymi.
Emocje przed meczem były ogromne, sami nie wiedzieliśmy, kto ma większe szanse, kto wygra – komentuje jedna z zawodniczek, Karolina Sopyła.
Na widowni licznie zgromadzona publiczność krzyczała: ” Piętnastka wygra!”, jednak same w to nie wierzyłyśmy, aż po którymś z kolei trafionym koszu nasza opiekunka p. Joanna Hanslik dodała nam otuchy słowami: „Wygramy!!!. Ale zaparło jej dech w piersiach, gdy zobaczyła, że przeciwnicy przygotowują się do ataku. Nie poddałyśmy się.


Pierwszą połowę meczu gospodarze prowadzili 10 do 2. Zawodniczki SP15: Simona Wujcik, Ola Wrajdoch, Magda Głombik, Plewik Beata, Patrycja Gajewska dały z siebie wszystko. W drugiej połowie meczu już w pierwszej minucie wpadły aż dwa kosze. Tu zagrała drużyna w składzie: Karolina Sopyła, Ewa Galicka, Magda Brzezinska, Lilia Kanuch, Daria Ksol.
Mecz skończył się wynikiem 48 do 6 – relacjonuje Karolina – pani Hanslik była z nas dumna, ale liczy, że nie siądziemy na laurach, bo jeszcze czeka nas mecz z „Trzynastką” i z nimi trzeba będzie powalczyć..

Kółko dziennikarskie

- reklama -

5 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here