Koncert „Cztery Pory Roku”

26 stycznia o godz. 17.00 w raciborskim muzeum odbędzie się koncert CZTERY PORY ROKU Antonio Vivaldiego.

Wykonawcy:
Anna Rechlewicz – skrzypce solo
Krzysztof Lasoń – skrzypce
Joanna Cogiel – skrzypce
Aleksandra Batog – altówka
Danuta Sobik – Ptok – wiolonczela
Łukasz Bebłot – kontrabas
Aleksandra Gajecka – Antosiewicz – klawesyn

WSTĘP WOLNY

- reklama -
- reklama -

20 KOMENTARZE

  1. tego pana z profilu pokazuję, bo ma takiego wąsa pod nosem, że mu pół dolnej twarzy zasłania! Pewnie w ogóle jego ust nie widać kiedy przemawia! Może to jakaś bariera przed bakteriami z wewnątrz, które sie wydowbywają! Trzeba porównać tego pana z Arturem Jaroszem. Ciekawe jak ranking wypadnie. W CKM robią takie rzeczy. Może im też trzeba zrobić?

  2. Kolejny kolega Lenka ,,po znajomosci” (nota bene nauczyciel wychowania fizycznego) zostal radnym. W Raciborzu jesli nie masz znajomosci nie masz szans na nic. Nastepnie grupa kolegow obraduje w miejskim sejmiku o *ach, a Raciborz jedzie na wstecznym biegu.

  3. Naprawde dziala tu cenzura? Jestem niezorientowany w tym temacie! Czy naprawde i portal ma nadawac tak jak im wladza nakazuje? Czy ktos z portalu moze odpowiedziec czy jak w komunie robicie takie rzeczy????

  4. żeby w Raciborzu robić karierę trzeba być nauczycielem! Sami nauczyciele! W UM mogą być spokojni, nikt im kosza na głowę nie założy, a z obrad Rady też mogą wychodzić kiedy chcą i żadnych konsekwencji za to nie będzie. A lata płyną za 4 latka, mogą się dziać takie rzeczy, że kosz na głowie, to byłby fajny 🙂

  5. System uznał że użyłeś słowa wulgarnego, co jeśli się przyjrzeć jest po części prawdą. Automatycznie cenzurowane są tylko słowa powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe. Proszę przeczytać notkę przy dodawaniu komentarza.

  6. Kiedyś pisząc na pewien temat użyłem słowa „…p.o.d.u.p.a.d.a” i zostałem „wygwiazdkowany”:))) bo słowo „d.u.p.a” jest na ocenzurowanym. A wyglądało to tak po*da:)))

  7. Maskra… zawsze wszedzie trzeba było miec znajomosci. Ale nie czaje kontekstu , tego ,ze on jest nauczycielem i to jest jakis problem? MOim zdaniem powinni byc wybierani zwykli ludzie , bo maja pomysły i ambicje , a przez to ze sa jacy sa brak szans… Pozdro… A poza tym p. Zenon fajnie przemawia:))Kto wie ten wie 😉 pozdro

  8. Maskra… zawsze wszedzie trzeba było miec znajomosci. Ale nie czaje kontekstu , tego ,ze on jest nauczycielem i to jest jakis problem? MOim zdaniem powinni byc wybierani zwykli ludzie , bo maja pomysły i ambicje , a przez to ze sa jacy sa brak szans… Pozdro… A poza tym p. Zenon fajnie przemawia:))Kto wie ten wie 😉 pozdro

  9. A czy to ważne kto kogo zamienił i z jakiego układu jest.Grunt by dzieci były zdrowe.A na te stanowiska pchają się nauczysiele którzy nie potrafią dorabiać korepetycjami.Pan od WFu,lub WoSu(Myśliwy).Niech się realizują.:)

  10. Pan Zenon jest bardzo sympatyczny. Co z tego że uczył wychowania fizycznego a później był dyrektorem w ZSE.Jestem absolwentem tej szkoły i powiem więcej Pan Zenon był jednym z lepszych nauczycieli.Potrafił rozmawiać z uczniem na każdy temat (w granicach przyzwoitości ma się rozumieć) jak równy z równym.Gratuluje Panie Zenonie!!!!P.S myślę że i w tej roli się sprawdzi!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here