Freestyle Battle vol 7

Freestyle Battle to turniej polegający na improwizacji słownej rozgrywany w systemie pucharowym. Tego typu rozrywka cieszy się w środowisku klubowym coraz większym zainteresowaniem. Tym razem „walka” odbędzie się 26 stycznia w raciborskim klubie OZON. Zapisy przyjmowane są do 25 stycznia. Zgłoszenia wyłącznie droga sms – ową: nr tel. 512 088 699. W treści należy podać pseudonim, wiek i miasto.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do opłaty wpisowej w kwocie 10 zł. Wpisowe zwalnia uczestnika od zakupu biletu. Całkowita kwota uzyskana z opłat wpisowych zostanie przeznaczona na nagrodę główną!

Program:
19:00 POTWIERDZENIE UDZIAŁU
20:00 ELIMINACJE
22:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE FREESTYLE BATTLE
23:20 KONCERTY – WODZIAN oraz IHR
24:00 FINAŁ – WRĘCZENIE NAGRÓD
24:40 AFTER PARTY – DJ WUEK – TURNTABLE JUICE

Wstęp: panowie 7 zł./ panie 5 zł.

- reklama -

22 KOMENTARZE

 1. Jeśli faktycznie miasto chce przeznaczyć 1,5 milona zł na dokumentację pod inwestycję to może się wielu osobom narażę ale wg mnie jest to dobry krok (o ile to nie będzie kwota zmarnowana jak Acapulco). Miasto powinno ściągnąć inwestorów i inwestycje ale do tego powinien się magistrat dobrze przygotować i zrobić ciekawe projekty (a przy takiej kwocie mam nadzieję, że takie wreszcie się pojawią). Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej(czy są to projekty pod strefę gospodarczą, Pl.Długosza i AqP)

 2. a ja bym na przygotowanie dokumentacji i przygotowanie miejsca pod inwestycje nie 1,5 miliona przeznaczył, ale 10. Obciął bym podstawówkom, bo nauczyciele i tak za dużo zarabiają, a do wzrostu gospodarczego raczej się ich praca nie przyczynia

 3. No tak, starm kolegom się nie odbiera. Borowik dostanie tyle samo co wszystkie inne organizacje działające w kulturze razem wzięte. Tyle, że one w drodze konkursu, a on droga starej znajomości i własciwego sposobu głosowania. Układ miał się zachwiać, ale jak widac jest podtrzymywany. I to także przez radnych PO NG, którzy zapowiadali wprowadzanie czystych i jasnych standartów zycia samorządowego…

 4. może masz i racje AF, ale zastanów się, ile lat potrwa robienie tej dokumnetacji. Co najmniej 3. I na czym ta dokumentacja ma polegać, żeby wydać 1,5 mln!!!!! No chyba, że tą dokumentację będzie robiła firma pani GL. Wtedy na pewno wszystko będzie jasne ;)12 lat rządzą ci sami ludzie i czego oni jeszcze nie mają udokumentowanego??

 5. Nie wiem ile zajmie czasu robienie tej dokumentacji. Oczywiście człowieka może ogarnąć czarna rozpacz po tym, jak to miasto zacofało się przez te kilkanaście lat (jedynie na kiczowatych folderach było wszystko OK a czytający je miał wrażenie, że Racibórz jest Bóg wie jak wielką metropolią). Teraz kiedy można uzyskać dofinansowanie z UE nawet do 75% to proces od dokumentacji do realizacji nie powinien się zbytnio wlec gdyż nie będzie to w interesie gminy.

 6. No akurat tu nie ma co gadać. Kumpli karmią aż miło, ale kasa na dokumentację pod inwestycje to bardzo dobry ruch, zgadzam się z A-Fem. Jeśli z tych dokumentacji wyjdzie oczywiście coś mądrego. Ale kto nie zaczyna ten i nic nie zdziała. Juz najwyższy czas o tym myslec. Tak naprawde to teraz powinno sie mysleć o metrze, które powstanie za 50 lat, o kolejkach naziemnych itp. ;)))

 7. Czystych i jasnych standartów życia samorządowego nie da się wprowadzić we trzech(PO NG) w Radzie Miasta.Chłopaki mają rację.Teraz się rozglądają i zbierają dane w koalicji.Tak jak Giertych przy PiSie.

 8. Budżet bez zmian to oznacza że Lenk nie ma pomysłów na kierowanie miastem a rada jest tak słabiutka, że nie mogła przez ponad miesiąc wypracować dobrych koncepcji. To po co były te wybory.Dlaczego nikt nie widzi że dochody są zniżone o około 3 mln a wydatki na oswiate zawyżone o ponad 2 mln a dodatkowe dochody w roku pójdą na spłacenie obietnic wyborczych dla kolesiów. Wstyd i amatorzy,lękliwość w działaniu

 9. Wiecie co? Kwestia znaczenia kultury w mieście, to nie kwestia rozdysponowania budżetu. To kwestia świadomości urzędasów i wpływu kultury na miasto. To skandal, iż w mieście, które rośnie w akademickie centrum, pieniądze na kulture były żałosnymi ochłapami!! Durnie w garniturach marzą by miasto ożywić nie tylko gospodarczo, a myślą kategoriami podczeskiego zadupia. Chyba Ich wizja przerosła. Granda Panowie, granda!!!!

 10. Panie Prezydencie: Po paru miesiącach widać, jak działa Pan asekuracyjnie, bez zdecydowania i konkretów. Kolejny dowód – lepiej zostawić budżet po Osuchowskim. To Pana sposób na kadencje? Szkoda miasta

 11. Żeby jednak usprawnić i trochę umotywować działanie urzędników raciborskiego magistratu to moim zdaniem powinni mieć podwyżkę wynagrodzeń. Co to za efektywność jeśli od czasów Markowiaka, który zablokował wzrost wynagrodzeń pracownikom, nikomu nie chce się dać 100% a nawet i 200% normy jeśli nie ma żadnej motywacji (przynajmniej fifnansowej).Już kiedyś pisałem, że sprawny i kreatywny urząd to nie to samo co oszczędny. Jednynie co rośnie to zarobki prezydentów kolejnych kadencji.

 12. Właśnie zaglądam na stronę raciborz.pl i zerkam co widać przez kamerę na rynku i krew mnie zalewa gdyż widzę jak reflektory zainstalowane na rynkowych latarniach zamiast świecić na kolumnę maryjną (widać to teraz dobrze w nocy na śniegu) nadal świecą do ziemi. Czy naprawdę władze miejskie i osoby odpowiedzialne za wygląd tego miasta mają to w du.pie?. Przecież ja o tym pisałem kilka miesięcy temu, że żaluzje są źle ustawione ale nikogo to nie interesuje. Totalny TUMIWISIZM!!!

 13. Wisiało to ekipie Osucha i najwidoczniej wisi to ekipie Lenka. Więc teraz pytanie: czy nas stać na taką promocję by zamiast oświetlać nocą zabytki to kierować sporo watów energi na oświetlenie gruntu pod tymi zabytkami??? NIEBYWAŁA AKCJA PROMOCYJNA.

 14. Cała Polska!, ba! cały świat poprzez internet ma niebywałą okazję zobaczyć jak się „fachowo” oświetla zabytki w Raciborzu. to się nadaje do Teleexpresu dla Macieja Orłosia by na zakończenie informacji pokazał zdjęcie z naszej kamery na rynku jak należy z duchem czasu podkreślać walory gruntu nocą. Niech teraz zacofane wielkie miasta jak Warszawa, Paryż, NY, Londyn, Rzym, Tokio idzie z duchem czasu i skieruje megaWaty energi na reflektory oświetlające fundamenty lub piwnice:)))

 15. Z roku na rok coraz gorzej…Naprawdze szkoda miasta. A tak wiele mozna byloby zrobic…Zal patrzec jak znikamy z mapy. Czy slyszal ktos,ze podobno w Raciborzu wybory byly sfalszowane?Czy to tylko plotka?

 16. Tak się kiedyś zastanawiałem dlaczego przed głównym wydaniem „Wiadomości” w TVP1 pokazują różne miasta Polski (była już nawet i Nysa) a Raciborza jeszcze nie pokazano?. Teraz już wiem – kamery skierować trzeba na płytę rynku (made in Trawiński) gdyż jest to jedyny „obiekt” podświetlany nocą (nadal) :)))

 17. a taką rewolucję Lenk zapowiadał. A na wstępie mówi, że budżet nie jest rewolucyjny. Więc trzeba było Panie Prezydencie jaką rewoltę zrobić żeby budżet był rewelacyjny;)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here