Rada Miasta ma nowego radnego

Na ostatniej sesji miejskiej 24 stycznia uzupełniono skład Rady Miasta… W związku z wygaśnięciem mandatu Mirosława Lenka nowym radnym został Zenon Sochacki, kandydujący w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 25 – KWW Mirosława Lenka "Razem dla Raciborza".

/SaM/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Zajrzałem właśnie na internetowe strony polonii niemieckiej i odnoszę wrażenie, że jednym z głównych zajęć tych skupisk jest stała walka o prezesowskie stołki. Czasem niesposób się wyznać, który prezes i związek jest legalny, a który jakby mniej. Niektórzy z prezesów i kontr-prezesów nie stronią nawet od drogi sądowej. W ten sposób niemieckie sądy muszą porządkować wewnęrzne sprawy polskich organizacji w Niemczech. I to mają być ambasadorzy!?

  2. I tak to jest za niemieckie pieniadze jeszcze sie miedzy soba klöca . Zwiazek Polakow w Niemczech niech ich cholera wezmie . Za robota pojechal prezes z chadziajowic . Jak taki Polak to niech na dupie w Polsce siedzi i Kaziu dalsze dzieci plodzi . Z niego to taki prezes jak z koziej d. trabka . Dziadek partyzant a wnuk w Germani prezesuje .Unglaublich . Grützi

  3. Nie trudno zauważyć, że obaj autorzy to Polacy(lub rozdwojeni), którzy znają sprawy Polonii w Niemczech. Czy czasem pan Głowacki nie denerwuje tych rozdwojonych, że On ma odwagę być sobą, niezależnie od tego,że też sprzedaje swoją pracę Niemcom. Polonie w państwach na świecie są szanowane za to, że pozostali Polakami.To Pan Głowacki ma moralne prawo istnieć w Raciborzu, jako nasz pobratyniec.Reszta to obywatele UE, tak chciało większość państw Europy.

  4. Rozdwojony to jest ten polski prezes z chadziajowic. To z tego gatunku za cudze . Sprawy polonii nie znam i znac nie chce. Bo z Polska oprocz tego ze wladam tym jezykiem w sposob podstawowy nic wspolnego nie mam .Grützi

  5. Jeżeli ma być to poważna strona to do komentarzy osób które obrażają ludzi , powinien być mądry komentarz, lub cytat choćby z różnych gazetnp.: Gazeta Wyborcza z 1999/0918 – 1999/09/19 str. 12pt.” Hanys i Hadziaj w jednym stoją domu” Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że sam Kroll ożeniony jestz Polką, córką repatriantów ( czyli według niektórych HADZIAJKA. W domu u pana Krolla mówi się po Polsku, a języka niemieckiego nauczył się dopiero przed paroma laty.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here