Jasełka dla Babci i Dziadka.

Jasełka,jasełka,
zielona jodełka
światełkami błyska
a przy niej kołyska.–

Tymi słowami grupa pięciolatków rozpoczęła 17.01.br. przedstawienie. Licznie przybyła publiczność w postaci rodziców i najbliższej rodziny aktorów z zapartym tchem chłonęła opowieść o cudzie Bożego Narodzenia.
Dzieci wypadły świetnie. Młodym aktorom tak spodobało się występowanie, że postanowili zaprosić dzieci z zaprzyjaźnionej SP1 aby dla nich powtórzyć jasełka.Jednak największym przeżyciem był występ dla swoich kochanych Babć i Dziadków.

Opr.A. Wawoczny
D. Ferenc-Czerner

- reklama -
- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. Ale skoro jest Jarosz i Hajduk z Lenkiem,to gdzie jest Wojnar?Skoro jest Jarosz to gdzie jest Lenartowicz?I co w tym wszystkim tobi Pani Sentor Rudnicka z PiUu?A skoro PiS,to gdzie jest Kusy?Hm?Na czyje zlecenie były robione zdjęcia na tym spotkaniu?Jedno jest pewne Fundacja Pani Arciemowicz nie dostała nawet grosza z Urzędu Miasta.Wstyd!!!!

  2. Ale skoro jest Jarosz i Hajduk z Lenkiem,to gdzie jest Wojnar?Skoro jest Jarosz to gdzie jest Lenartowicz?I co w tym wszystkim tobi Pani Sentor Rudnicka z PiUu?A skoro PiS,to gdzie jest Kusy?Hm?Na czyje zlecenie były robione zdjęcia na tym spotkaniu?Jedno jest pewne Fundacja Pani Arciemowicz nie dostała nawet grosza z Urzędu Miasta.Wstyd!!!!

  3. Markowiak jedź do kartofli z Warszawy. Nic dla Naszego Miasta nie zrobiłeś i nie zrobisz.A jak jeszcze raz będziesz próbował zostać prezydentem Naszego Miasta to sam pójdę pozrywać twoje karykatury na słupach.

  4. dlaczego jest tak, że murzyni ubierają się na biało, a biały na czarno? Przyszlo mi to do głowy kiedy widzę pogrzebowy strój Jarosza. Pewnie dlatego, że chciał podkreślić swoją bladą twarz. Niestety od ostatniego zdjęcia, które zostało hurmem skomentowane, nie wygląda lepiej. typowy białas ubierający się na czarno. Udało mu się podkreslić swoją natuturalną bladość. Fe. Ale przedziałek na głowie ma boski! Panie Jarosz, pan ze wschodu pochodzi?

  5. na zdjęciu widać, że pani Markowiak reprezentuje większość raciborskiego społeczeństwa. Kiedy Markowiak przemawia, ona siedzi ze spuszczoną głową, znudzoną miną i słucha tego bzdurnego słowotoku, którym karmił na Markowiak jeszcze do minionej kampanii. Pani Markowiak, niech pani będzie dzielna! Zawsze to lepsze od gitarowych brzmień Andrzeja, co? A tak przy okazji, jak smakowały te pierogi ruskie, przy których uczciliście „wiejska welcome”?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here