Program akcji „Zima w mieście”

Pełną ofertę programu „Zima w mieście” zobacz na stronie Urzędu Miasta .

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem trafnym stwierdzeniem jest mało znany cytat z Paskala […]to co jest prawdą po tej stronie Pirenejów, po drugiej stronie Pirenejów jest kłamstwem […]. Działanie te jawne, które panie tak ochoczo prezentują są banalne i śmieszne. Dla mnie jest ważne jaka jest druga strona, ta ukryta, co zamierzają, co planują, jaki jest ich prawdziwy cel?

  2. Dziwi mnie, że tak mało kobiet czyta tego rodzaju informacji z Raciborza. Dobrze, że znalazł się Pan Józef szukający najprawdziwszej prawdy. Podejrzewam, że jest to jeden z mężów kobiety, która w najlepszej porze jego kobiety tj.jesieni Jej życia – robi coś dla siebie! Panie Józefie. Co jest po „drugiej stronie Pirenejów? Ja wiem jedno – chcę sama do Partii Kobiet-jeżeli taka powstanie w Raciborzu!

  3. Może kobiety, a jest Was dużo na forum damy odpór temu Józiowi? Gadał o czym gadał ale jakiś sens to miało. On biedaczek „popełnił” tekst ale został z jednym swoim komentarzem. Pokażmy, że wszystko co robimy ma sens i…panowie docenią to albo i tak pogodzą się z przegraną

  4. Kobieto puchu marny .. ale chlop tego niewarty .. Macie racje to zycie ucieka tak strasznie szybko ; to dobrze ze cos dla siebie czynicie byle tak dalej . Warto . Pozdrawiam . Grützi

  5. Jestem uczestniczką klubu.Serdecznie dziękujemy jego organizatorkom Basi i Czesi za kreatywność i zaangażowanie w jego istnienie – mimo różnorakich oporów Za poziom i nastrój tych spotkań. Są one nam potrzebne do życia jak powietrze i woda. jaga.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here