Reggae (after) party w Końcu Świata!

Witam! Jutro ruszamy na narty, ale… za tydzień wracamy – prosto na Reggae (after) Party, które odbędzie się w sobotę, 17 lutego ok. godz. 21. 00 w sali kameralnej D. K. „Strzecha”.

Wcześniej, o godz. 19. 00 Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołów Funk 4 Fun i Parking… znaczy szykuje się niezła, ostatkowo-karnawałowa nocka 😉

Podczas imprezy, DJ Rasta-DnS-Selecta zaserwuje nam prosto z vinyli mieszankę wszystkich jamajskich styli muzycznych – Roots, Dub, Dancehall, Ska, RaggaJungle itd. + na deser set z WorldMusic (Bhangra, Afrofunk, Capoeira i trochę EthnoElectro soundu).
WSTĘP WOLNY
Zapraszam
Dawid Wacławczyk

- reklama -

P. S.: Równie serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia Końca Świata w Dniu Walentynek. Tylko w tym dniu, tylko z tej okazji – będziemy serwować wyjątkowy 2- osobowy deser walentynkowy „DWIE ROZKOSZE” – czyli cudo z gorących śliwek kalifornijskich w winno-korzenno-miodowym sosie z lodami waniliowymi i bitą śmietaną. A to wszystko za 10 zł. za dwie porcje – czyli tanio, a skutecznie (choć to już zależy od podrywającego/cej 😉

Myślcie już także o 24 lutym, kiedy to organizujemy wieczór irlandzki z zespołem BELTAINE CELTIC GROUP…

A dzień wcześniej, 23 lutego, na rozgrzewkę przed sobotą – nowa kapelka na rynku raciborskim – GOOD DAY.

P. S.: Zachęcam do zapoznania się z ofertą kulturalną RCK na luty – jest w czym wybierać!


 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Małe sprostowanie co do plakatu 😉 Impreze nakręca oczywiście Rasta-dns-Selecta! Miło będzie jak zabierzeciena impre djemby,grzchotki, charmonijki ustne, wszystko co wydaje fajne dzwięki i będziecie brać aktywny udział w całej zabawie. ZAPRASZAM!!!

  2. Moim zdaniem impra udana!!! Podziękowania dla wszystkich którzy się świetnie bawili, i organizatorów za umożliwienie zorganizowania właśnie tego typu imprezy w naszym mieście!!! Koncerty też super!Wielki dzięki dla Parkingu i F4F za wspaniałą gre.

  3. Rewelka. Kamil vez Rasta-dns-Selecta przeszedł sam siebie 😉 Pierwszy raz zrobilismy w Domu Kultury prawdziwą młodzieżową potańcówkę. I myslę, że była w pełni udana. Zwłaszcza, że w okolicy raczej lokale nie serwuja imprez w takim stylu. No i udało sie nam udowodnic po raz kolejny, że domy kultury wcale nie muszą organizować imprez wyłącznie „fotelowych”, a odwiedzać je może także imprezowa młodzież lubiąca potańczyć. Za co wielkie dzięki RCKowi, na którego terenie moglismy sie bawić !!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here