Brzeska znowu zamknięta

Starostwo podaje, że dziś 19 lutego ulica Brzeska ponownie została zamknięta dla ruchu. Kolejny etap robót polegający na wykonaniu podbudowy asfaltowej potrwać ma dwa tygodnie.

Przypomnijmy, że po ostatnim etapie robót ruch został wznowiony, ale obowiązywały ograniczenia tonażu i prędkości pojazdów. Jak podaje starostwo dziś 19 lutego ruch na Brzeskiej znowu został wstrzymany w celu wykonania podbudowy asfaltowej. Ta część prac potrwać ma około dwa tygodnie, ale wszystko zależy od pogody. To jednak nie koniec remontu drogi. Kolejne etapy będą polegały na położeniu warstw wiążących i ścieralnych. Jak się dowiedzieliśmy w starostwie, póki co nie wiadomo czy dalsze roboty będą wykonywane z utrzymaniem ruchu, czy też kierowcy ponownie będą zmuszeni korzystać z objazdu.


Ulica Brzeska w Raciborzu remontowana jest ze środków europejskich w ramach „Programu łagodzenia skutków restrukturyzacji zatrudnienia w górnictwie węgla kamiennego”.

/SaM/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Koncert był wypasiony na maxa. Tyle, że to co było mocnym punktem Końca Świata – czyli punktualność i ogólna profeska – tym razem zawiodło. W portalu: 20.00, na plakacie 20.30, w praktyce o tej godzinie gra cos zupełnie innego, a Beltaine weszło na scenę przed 22.00. Warto było czekac, ale było to irytujące. Mam nadzieję, że to nie początek nowej tradycji 😉 Ale dzięki za koncercik !!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here