Młodzi strażacy – ochotnicy będą rywalizować w zawodach halowych.

Swoje umiejętności w warunkach treningowych sprawdzą najmłodsi strażacy – ochotnicy w VI Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego, które odbędą się na hali sportowej w Kuźni Raciborskiej w sobotę 10 marca 2007 r.Prężna działalność Ochotniczych Straży Pożarnych to dobra śląska tradycja. Z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza i umiejętności, które właściwie wykorzystane w czasie realnego zagrożenia ogniem czy wodą często pozwalają uchronić gromadzony latami majątek, czy też to, co najcenniejsze – ludzkie życie.
Swoje umiejętności w warunkach treningowych sprawdzą najmłodsi strażacy – ochotnicy w VI Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Starosty Raciborskiego, które odbędą się na hali sportowej w Kuźni Raciborskiej w sobotę 10 marca 2007 r.

Swoją obecność zapowiedzieli Henryk Siedlaczek poseł na sejm RP i wicestarosta raciborski Andrzej Chroboczek. Ostra rywalizacja 12 drużyn młodzieżowych OSP rozpocznie się o godz.11.00 stawką w tej rywalizacji będą puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

W zmaganiach sportowo – pożarniczych wezmą udział Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze OSP Cyprzanów, Siedliska, Zabełków, Gamów, Pawłów, Żerdziny, Rożków, Jankowice, Ruda Kozielska i Turze.
Wczesnym popołudniem poznamy Mistrza Powiatu Raciborskiego MDP na sezon 2007/2008.

/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here