
Fundacja Polesie Wschód w Raciborzu organizuje wycieczkę do Wilna i okolic. Termin wycieczki: 8-13 maja 2007 roku. Plan wycieczki:
8.05(wt.) godz 7.00 – wyjazd z placu Długosza w Raciborzu. Przejazd przez Warszawę. Zwiedzanie Grabarki, kolacja, nocleg w Sejnach.
9.05. (śr.)- śniadanie, wyjazd do Kowna, zwiedzanie Kowna, przyjazd do Daugavpilsa, spotkanie w Polskiej Szkole z kadrą nauczycielską i młodzieżą oraz z Polonią Łotewską, zwiedzanie miasta i okolic, kolacja, nocleg.
10.05 (czw.) – śniadanie, zwiedzanie miasta ( c.d.), przejazd w kierunku Wilna, po drodze zwiedzanie miejsc związanych z dzieciństwem i młodością J. Piłsudskiego. Przyjazd do Wilna, kolacja, nocleg.
ll.O5 (pt.) – śniadnie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, czas wolny, kolacja, nocleg.
12.05.(sob.) – śniadanie, zwiedzanie Trok, powrót, po drodze – Druskieniki.
13.05 (nd.) – przyjazd do Raciborza w godzinach rannych.
Koszt wycieczki 650 zł.
Uwagi: w cenie świadczenia: przejazd autokarem, 4 śniadania, 4 kolacje, 4 noclegi, przewodnik w Wilnie.
Ubezpieczenie – we własnym zakresie
Organizator zastrzega sobie możliwość zmian programowych
Informacje szczegółowe: tel. 032 415 04 23 lub 507 865 858.





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-100x70.jpg)
