Marzenie Tomka

  Dwunastoletni Tomek Sajdak z Katowic – po 13 operacjach, bez czucia od pasa w dół – marzy tylko o spotkaniu z Myszką Miki w Disneylandzie. Pomóżmy chłopcu spełnić to życzenie.

  Tomek cierpi na rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz żółtaczkę typu C, ale jak każde dziecko ma marzenia. Przekazał je Fundacji „Mam Marzenie”, która spełnia fantazje ciężko chorych dzieci. W kategorii „chciałbym poznać” Tomek wymienił Schumachera i Kubicę, w kategorii „chciałbym zobaczyć” wskazał na DISNEYLAND. Ostatecznie ulubione postacie z bajek postawił nad motoryzacją.


  W realizacji marzenia Tomka może pomóc każdy raciborzanin, który wykupi cegiełkę (10 zł) uprawniającą do wejścia na koncert charytatywny, który odbędzie się  24 marca o godzinie 19.00 w  D.K. „Strzecha”. Zagrają CARPIE NOCNE (rock / Rybnik) oraz  7 W NOCY (blues / Kraków – Racibórz). Koncert poprzedzi aukcja charytatywna (godz. 18.30). Organizatorami imprezy są: wolontariusze raciborskiego sztabu WOŚP, GRUPA ROSYNANT, RCK oraz pub & cafe „Koniec Świata”.


  /BSp/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here