VIII Powiatowy Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych

Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Raciborskie Centrum Kultury zapraszają dzieci i młodzież do udziału w VIII Powiatowym Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych, który odbędzie się w dniach od 16, 17 i 20 kwietnia.

W ramach festiwalu zorganizowane zostaną tradycyjnie 3 konkursy: piosenki, teatru i tańca. 16 kwietnia w Domu Kultury Strzecha odbędzie się przegląd teatralny, 17 kwietnia również w DKStrzesze przeprowadzony zostanie przegląd muzyczny, zaś 20 kwietnia w RCK przy ul. Chopina przegląd taneczny. Początek konkursów o godz. 9.00.
Festiwal zakończy koncert galowy (w sali widowiskowej RCK) 26 kwietnia o godz. 11.

- reklama -

Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych jest przeglądem całorocznej pracy zespołów artystycznych działających w placówkach oświatowych i instytucjach kultury na terenie powiatu raciborskiego. Zasadniczym celem festiwalu jest dokonanie przeglądu i oceny dorobku uczniowskich zespołów artystycznych. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły artystyczne (teatralne, taneczne, muzyczne), a także soliści w przeglądzie muzycznym ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu raciborskiego.

Organizatorami VIII Powiatowego Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych są Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Raciborskie Centrum Kultury.
/BSp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here