Nowy blok przy ul. Kochanowskiego; wkrótce powstanie kolejny

TBS oddaje do użytku nowy blok mieszkalny przy ul. Kochanowskiego. Budynek liczy 19 mieszkań. Mieszkania jedopokojowe mają powierzchnię od 31 m. kw. do 43 m. kw, dwupokojowe od 48 m. kw. do 56 m. kw., jest też jedno trzypokojowe o powierzchni 72 m. kw. Wyposażone są w kompletną armaturę, sanitariaty, kuchenki elektryczne, liczniki zimnej wody. Każde mieszkanie posiada ministację zapewniającą przygotowanie ciepłej wody użytkowej i ogrzewanie mieszkania. Mieszkania podłączone będą do sieci teletechnicznych zapewniających dostęp do usług telefonicznych. Blok jest podpiwniczony.

Miesięczny czynsz wynosi 8,30 zł za m. kw. Do tego trzeba doliczyć zużycie mediów i wywóz śmieci. Poza tym najemcę czeka też zapłata kaucji, która wynosi 12-krotność czynszu. Lokatorzy też obowiązkowo partycypują w kosztach budynku (opłata 200 zł m. kw. wpłacana w trakcie realizacji inwestycji i wypłacana do roku w momencie rezygnacji).

TBS do tej pory wybudował już 127 mieszkań. Wkrótce ruszy z budową nowego bloku od strony ul. Eichendorffa, na terenie, gdzie do niedawna miało miejsce małe targowisko.

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here