Grupa PARKING supportem PEARL JAM?

13 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie koncert PEARL JAM i LINKIN PARK. Jeszcze tylko do 2 czerwca można zagłosować na supportowanie PEARL JAM i LINKIN PARK przez grupę PARKING.

Zespół przeszedł pierwszy etap konkursu, z 410 grup grono Jurorów, wybrało finałową dziesiątkę. Teraz liczy się już tylko liczba oddanych głosów.

Aby zagłosować na grupę PARKING należy wejść na stronę http://mp3.wp.pl/p/pearljam/konkurs2/ zarejestrować się i oddać głos. Głosować można jeszcze tylko do 2 czerwca!Parking o sobie:
Pochodzimy z pogranicza polsko-czeskiego i głównie tu na Sląsku zagraliśmy około 100 koncertów.. Spiew w ojczystym języku.. Zerkamy powoli w kierunku klubów Polski centralnej. Nagraliśmy płytę, która czeka na wydawnictwo…(więcej na parking.art.pl). Inspirujemy się nawet największym kiczem. Ponadto lubimy Toola, Bjork, Tori Amos, RATM, Led Zeppellin, Pink Floyd, Radiohead, Violette Villas, fryzurę Andrzeja Wodeckiego, herbate zieloną i kota Jarosława Kaczyńskiego. Nie lubimy krasnali ogrodowych.

Historia:
Jesteśmy śmieszną paczką o poważnych minach. Wygraliśmy kilka festiwali rockowych, koncertowaliśmy przed tzw. gwiazdami, nagraliśmy EPkę „Zamknięci w formie dobra i zła” i współtworzyliśmy z Darią Dziedzic przedstawienie sceniczne o tej samej nazwie… Jesteśmy rockowym zespołem – nie posiadamy silikonów. W tej chwili gotowy materiał ze studia wchodzi na pierwszą oficjalną płytę zespołu. Zapraszamy na stronę internetową, zamieszczone są tam inne utwory i filmiki koncertowe.

Styl:
Melodyjny, koncertowy, nie zawsze alternatywny rock, nawiązujący do śpiewu niedzwiedzia w słoneczny poranek Antarktydy.

Skład:
Kamal – wokal Piter – bas Jajec – bębny Szpiluz – gitara Odys – gitaraWięcej o grupie PARKING na stronie: www.parking.art.pl

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here