Festiwal Lokalnych Inicjatyw Społecznych

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS wraz ze
Stowarzyszeniem Inicjatyw Młodzieży organizuje 26 maja w Rybniku Festiwal
Lokalnych Inicjatyw Społecznych (FLIS).

Dzięki zróżnicowanej formie imprez festiwalowych – jarmark NGO, seminarium informacyjne i koncert plenerowy – organizacje będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności; poruszyć kwestie istotne dla trzeciego sektora oraz dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców.

Jarmark NGO będzie doskonałą okazją do integracji trzeciego sektora, szerokiej prezentacji jego dorobku i osiągnięć, zarówno wśród samych organizacji, ich beneficjentów jak i partnerów – administracji publicznej, mediów i biznesu, a zarazem zaistnienia w świadomości mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu woj. śląskiego do zaprezentowania się podczas Jarmarku.


Mile widziane jest zaprezentowanie swojej organizacji za pomocą atrakcyjnych form wystawienniczych (prezentacje, warsztaty itp.). Ponieważ liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona, o udziale w jarmarku będzie decydować kolejność zgłoszeń i atrakcyjność formy planowanej prezentacji. Zapewniamy miejsce na stoisko. Prosimy o kontakt w sprawie dodatkowych oczekiwań dotyczących stoiska i ew. prezentacji. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Każda organizacja, która chce wystawić się na Jarmarku NGO, powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go faksem (032 739-55-12, 423-70-34 wew.106) lub e-mailem (sim_rybn[email protected]) do dnia 11 maja. Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia, wyślemy potwierdzenie uczestnictwa.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad zgłoszeń oraz programu Festiwalu dostępne są na stronie www.festiwal.cris.org.pl.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here