Czyżby ostatni mecz w pierwszej lidze piłki nożnej kobiet w Raciborzu ?

Po raz ostatni w tym sezonie żeńska „Unia” zagra przed własną publicznością. W kolejnym sezonie dziewczęta mają szanse na grę w Ekstralidze. Jak będzie przekonamy się już niebawem.

W sobotę 26 maja o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbędzie się mecz piłki nożnej w grupie wschodniej pierwszej ligi kobiet. Miejscowa drużyna RTP "Unia" Racibórz podejmować będzie UKS "Zamłynie" Radom. W tym sezonie drużyny grały ze sobą trzy razy, za każdym razem wygrywała "Unia" kolejno 6:0 (u siebie), 4:0 i 7:1 (wyjazd).Zupełnie nie zagrożone jest mistrzostwo I ligi dla zespołu RTP "Unii" Racibórz, który w tym sezonie jak dotychczas wygrał wszystkie mecze i zgromadził komplet 54 pkt. Na drugim miejscu w tabeli jest zespół Praga Warszawa z dorobkiem 31 pkt. Meczem z tą  drużyną RTP "Unia" Racibórz zakończy rozgrywki ligowe tego sezonu 2 czerwca w Warszawie.
Po ich zakończeniu żeńską "Unię" czeka jeszcze spotkanie barażowe o awans do Ekstraligi. Przeciwnikiem będzie "Sparta" Lubliniec./Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here