Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza 27 maja w godz. 14.00 do 19.00. do Szymocic na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

PROGRAM:


Godz.14.00 – gra zespół muzyczno wokalny J. Kuźmińskiego. Ogólne powitania uczestników i zapowiedzi programowe oraz organizacyjne – prowadzący całość programu – Krystian Niewrzoł.


Godz. 14.30 – Śpiewa zespół wokalny MIRAŻ pod kier. Dyr. Elżbiety Biskup. Konkurs piosenkarski dla dzieci (z nagrodami).


Godz. 15.15; Powitanie oficjalne dzieci i rodziców – dyr. PCPR Henryk Hildebrand. Wystąpienie Starosty Raciborskiego Adama Hajduka – (sprawującego patronat nad imprezą)


Godz. 15.30; Pokaz gaśniczy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu (przed ośrodkiem)


Godz. 16.00; Przedstawienie teatrzyku lalki i aktora pt. „Koziołek Matołek” (w namiocie)


Godz. 16.45 – Konkurs rysunkowy „Kredą na betonie” (dla dzieci młodszych)


Godz. 17.00 – Zabawa, gry i konkursy indywidualne oraz rodzinne (z nagrodami) – prowadzą aktorzy.


Godz. 18.00 – Pokaz Straży Granicznej


Godz. 18.30 – Zabawy taneczne dzieci i rodziców. Konkursy oraz turnieje sprawnościowe – rodzinne: wyścigi z taczkami, naśladowanie głosów ptaków i zwierząt, wiązanie krawatów, dmuchanie baloników, najlepszy uśmiech, śpiewanie z gazety i.t.p. – prowadzą aktorzy i Krystian Niewrzoł.


Ponadto poza estradą na terenie ośrodka do dyspozycji dzieci (przygotowane przez „Braxton”): suchy basen, dmuchany zamek, przejażdżki kajakami i rowerkami wodnymi, przejażdżki powozem konnym, malowanie twarzy.


Pracownicy PCPR poprowadzą poza estradą stały punkt zręcznościowy z nagrodami: bieg w worku, wyścigi ze skakankami, rzuty piłką do celu.


Zespół muzyczno wokalny J. Kuźmińskiego będzie przygrywał do zabawy i w przerwach między poszczególnymi punktami programu.
W ramach honorarium udostępni też do prowadzenia całości nagłośnienie w namiocie oraz na zewnątrz z odpowiednią ilością mikrofonów.


Dzieci za okazaniem bonu przy wejściu na teren ośrodka będą częstowane przez pracowników PCPR napojami oraz ciastem i słodyczami a rodzice kawą. Dla nich czynny będzie również odpłatny bufet „Braxtonu”.


Dzieci i rodzice w godz. 17.00 – 18.00 za okazaniem bonu będą korzystać bezpłatnie z poczęstunku kiełbaską z rożna na stoisku przygotowanym przez „Braxton”.

Dowóz bezpłatny uczestników specjalnym autobusem z dworca PKS do Szymocic o godz. 13.30 i z Szymocic do Raciborza o godz. 19.00.


Numer konta, na które osoby lub zainteresowane instytucje mogą włacać środki finansowe:


Konto PCPR w Raciborzu nr 73 8475 0006 2001 0000 1485 0004,


tytułem: darowizna na organizację Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here