Zapowiadają się piłkarskie emocje w Raciborzu na Srebrnej

Kolejne dwie kolejki ligowe w grupie III ligi okręgowej są zaplanowane na 2 – 3 i 6 – 7 czerwca. Lider RTP „Unia” Racibórz obydwa spotkania rozegra „u siebie”.

W ligowej kolejce nr 26, w sobotę 2 czerwca o godz. 17.00, raciborzanie podejmować będą drużynę "Płomień" Połomia zajmującą 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 pkt. W rundzie jesiennej "Unia" przegrała w meczu wyjazdowym 0 :1 – czas zatem na rewanż.


Następnie w czwartek 7 czerwca o godz. 17.00 przeciwnikiem raciborskiej drużyny będzie dobrze grająca wiosną drużyna LKS "Baterex" Nędza, która spośród 10 spotkań rundy rewanżowej 6 wygrała, 1 zremisowała, 3 przegrała i z dorobkiem 32 pkt zajmuje 11 miejsce w tabeli. Jesienią "Unia" pokonała Baterex 4:2. Trener Adam Bedryj nie ma nic przeciwko temu, aby jego zawodnicy powtórzyli taki wynik. 


Wszyscy sympatycy zespołu wierzą, że wykorzystując atut swojego boiska drużyna "Unii" wygra oba spotkania inkasując 6 pkt i cierpliwie będzie czekać na wyniki LKS – u Krzyżanowice, zachowując co najmniej 4 pkt przewagę nad wiceliderem. O tym jak będzie przekonamy się niebawem./Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here