Marzena Korzonek na Memoriale

W części koncertowej Memoriału w sobotę 25 sierpnia wystąpi raciborzanka Marzena Korzonek.

Doceniam to, że na Memoriale oprócz gwiazd mogą wystąpić również zespoły i wokaliści z Raciborza i okolic – mówi Marzena Korzonek.

Na Memoriale zagra w składzie: Daniel Dziwoki na perkusji, Łukasz Lechowski na gitarze (Bielska-Biała), Wojtek Gąsior na gitarze basowej (Orzesze) i Lukasz Drozd na klawiszach (Rybnik). Lukasz Drozd jest aranżerem i producentem piosenek, które zagramy – podkreśla artystka. Produkował płyty m.in. zespołu Kindla i Andrzeja Rybińskiego. Po raz pierwszy wystąpię również – z czego bardzo się cieszę – z Michałem Fitą (instrumenaty perkusyjne). W chórku zaśpiewa Monika Fita.
W moim koncercie pojawi się kilka energetycznych, funckowych coverów, ale przede wszystkim zagramy utwory autorskie, do których w większości napisałam teksty. Wykonam też utwór napisany dla mnie przez Jana Kondraka i piosenkę napisaną przez Ferida Lakhdara, który jest producentem ostatniej płyty Kasi Rodowicz. Zagramy również utwory, które napisał dla mnie Marcin Nierubiec (kompozytor, autor piosenek m.in. Kasi Skrzyneckiej, Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz, Kasi Cerekwickiej, Krzysztofa Kiljańskiego, a ostatnio również piosenki na najnowszej płycie Dody). Marzena Korzonek ma nadzieję, że z dobrym przyjęciem spotka się jej wykonanie utwru „Dlatego kochaj” (prezentowany na antenie rozgłośni radiowych, z teledyskiem w TV i wymieniany na listach przebojów czołowych polskich portali internetowych).


W wykonaniu Marzeny Korzonek usłyszymy także piosenkę „To moja siła” , która została wybrana przez Telewizję Polsat, Radio Eska i wytwórnię Dream Music na krążek „trendy”, skupiający 12 – spośród ponad 300 zgłoszeń – najlepiej zapowiadających się polskich artystów na opiniotwórczej liście TOP TRENDY 2007.


/BSp/
zobacz szczegółowy PROGRAM Memoriału- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here