Myslovitz zagrał drugiego dnia Memoriału

Gdy weszli na scenę nie było wątpliwości kto jest gwoździem programu tegorocznego Memoriału.

Tysiące raciborzan – fanów grupy oraz zwyczajnie ciekawych tej legendy polskiej sceny muzycznej, wypełniło niedzielnego wieczoru Pl. Długosza.
Formację 15 lat temu założył charyzmatyczny gitarzysta i wokalista Artur Rojek. Początkowo grupa przyjęła nazwę „The Freshmen”. Przełomowym dla grupy był rok 1999, kiedy to ich czwarty album „Miłość w czasach popkultury” szybko zdobył platynę. Obecnie jest już podwójną. Jego utwór „Długość dźwięku samotności” do teraz pozostaje największym hitem grupy. Oczywiście nie mogło go zabraknąć i na raciborskim koncercie. Dla publiczności zagrali utwory z najnowszej płyty „Happiness Is Easy”: „Mieć czy być”, czy „Nocnym pociągiem aż do końca świata”, a także wcześniejsze: „Chłopcy”, „Dla Ciebie”, czy „My”.

/SaM/

Czytaj także: Czytaj też: Wideorelacja z Memoriału, Memoriał w sobotę, VIII Rodzinny Rajd Rowerowo-Rekreacyjny, Z kapelą góralską i Mezo na Memoriale, Msza św. za poległych strażaków, Piłkarzyki na żywo, Po zawodach „sumo” przyszła pora na „zapasy na plaży” oraz Pojazdy historyczne z Opavy

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here