Raciborzanie w Elbe Elster i Märkischer Kreis

Zakończyła się wizyta przedstawicieli Rady Powiatu Raciborskiego – członków Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy Zagranicznej w powiatach Elbe Elster i Märkischer.Radni wzięli też udział w otwarciu 23 Międzynarodowych Zawodów Pływackich w Werdohl, w których uczestniczyło 38 zawodników MKS – SMS "Victoria" Racibórz.

Z władzami Elbe Elster dyskutowano głównie o rolnictwie, ustalono też konsultacje rolników z obu powiatów. Z kolei w Märkischer delegacja uczestniczyła w spotkaniu z kierownikami kluczowych komórek organizacyjnych Starostwa w Lüdenscheid, podczas którego omówiono aspekty działalności poszczególnych referatów. Radni uczestniczyli też w zorganizowanym w GWS w Iserlohn spotkaniu, w czasie którego przedstawiono możliwości dalszej współpracy na polu gospodarczym pomiędzy partnerskimi powiatami.
Przedstawiciele Powiatu Raciborskiego uczestniczyli również w otwarciu 23 Międzynarodowych Zawodów Pływackich w Werdohl, w których udział wzięło 38 zawodników raciborskiej "Victoria".

/s/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here