PASOWANIE NA UCZNIA ZERÓWKI

19 października starszacy – nasi kochani PODRÓŻNICY mieli swoje wielkie święto – w ten dzień odbyło się w Naszym przedszkolu uroczyste „PASOWANIE NA UCZNIA ZERÓWKI”.19 października starszacy – nasi kochani PODRÓŻNICY mieli swoje wielkie święto – w ten dzień odbyło się w Naszym przedszkolu uroczyste „PASOWANIE NA UCZNIA ZERÓWKI”.
Na ten dzień dzieciaczki zaprosiły swoich rodziców, aby wspólnie z nimi mogli przeżyć to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka.
Na początek dzieci zaprezentowały się przed swoimi rodzicami – przedstawili bowiem program artystyczny – pięknie recytowali, śpiewali piosenki i tańczyli. Aż wreszcie nadszedł moment uroczystego ślubowania – każdy Podróżnik – ślubował, że będzie dzielnym i dobrym przedszkolakiem. Po ślubowaniu dzieciaczki usiedli wraz z rodzicami i każdy, bez wyjątku musiał udowodnić, że w 100 % zasługuje na miano Ucznia Zerówki. A test był niełatwy. Każdy musiał poczęstować się kawałeczkiem bardzo kwaśnej cytrynki i z uśmiechem na ustach ją po prostu zjeść 🙂 to na znak, że mimo złej pogody i nie zawsze dobrego nastroju dzielne sześciolatki zawsze z radością pośpieszą rano do przedszkola. Po tak trudnym teście przyszedł czas na uroczyste pasowanie ogromną kredką. Każdy nowo pasowany Uczeń Zerówki na początek swej uczniowskiej drogi dostał w prezencie pamiątkowy dyplom i mini zestaw potrzebny każdemu przedszkolakowi.
Życzymy samych słonecznych dni i wielu sukcesów naszym kochanym PODRÓŻNIKOM 🙂

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here