„Pasowanie na pierwszaka”

9 października 2007 roku odbyła się Uroczystość Pasowania dzieci klas pierwszych na uczniów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją, ” pierwszaków” wraz z zaproszonymi rodzicami, przywitała para książęca. 9 października 2007 roku odbyła się Uroczystość Pasowania dzieci klas pierwszych na uczniów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją, ” pierwszaków” wraz z zaproszonymi rodzicami, przywitała para książęca. Następnie kandydaci na uczniów, przeszli próby rycerskie w Komnatach Wiedzy, Umiejętności, Piękności i Pląsów. Po pomyślnie przebytych próbach kandydaci złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów SP 18 przez panie dyrektor mgr Danutę Skórę i wice dyrektor Sławę Mądrzyńską-Galińską. Po pasowaniu książę nadał klasom wybrane przez nich nazwy. Uwieńczeniem całej uroczystości było zasadzenie przez klasy drzewek, na zielonych terenach naszej szkoły. Uroczystość Pasowania na Pierwszaka przygotowały nauczycielki kształcenia zintegrowanego, a nad całością czuwała mgr Ilona Jaskot.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here