Pracowity weekend dla III ligowych siatkarek

Najpierw w sobotę młodziutkie siatkarki z Krzanowic pojadą grać do Żywca, by potem w niedzielę „u siebie” na sali Zespołu Szkół w Krzanowicach zagrać o godz. 17.00 w IX kolejce z MOSiR II Mysłowice.

MOSiR II Mysłowice, niedzielne przeciwniczki siatkarek UKS-u Krzanowice z dorobkiem 10 pkt. zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 12 setów wygranych i 14 przegranych i z pewnością przy dobrej grze dzielnych dziewcząt z Krzanowic są do ogrania.
Szanse na punkty mają również „krzanowiczanki” w sobotnim wyjazdowym spotkaniu z dziewiątą drużyną  UKS Net Żywiec, która dotychczas „ugrała” 8 pkt. wygrywając 12 setów i przegrywając 16.
Najważniejsze, aby debiutującym w III lidze siatkarkom UKS Krzanowice nie zabrakło „zimnej krwi” i ducha walki. Ewentualne zwycięstwa zdecydowanie umocnią ligową pozycję debiutantek z Krzanowic tym bardziej, że w VIII kolejce lider PLKS II Pszczyna zagra z trzecią drużyną Lublińcem, a w IX kolejce w spotkaniu „na szczycie” w Sosnowcu Pszczyna zagra z wiceliderem drużyną SMS PZPS III Sosnowiec.


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here