PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę…” – tymi słowami, dzieci z grupy 3 i 4 – latków rozpoczęły swoją pierwszą uroczystość przedszkolną.

Dzisiaj bowiem po dwumiesięcznych trudach adaptacji odbyło się Pasowanie dzieci
3-4-letnich na Przedszkolaków.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne oraz pokonały tor przeszkód, aby przekonać wszystkich zebranych gości, iż zasługują na miano prawdziwego przedszkolaka. Następnie wszystkie maluchy, w obecności rodziców i pani dyrektor złożyły uroczystą przysięgę – „Być od dziś zuchami i dobrymi kolegami – my maluchy przyrzekamy!” Aktu pasowania dokonała pani dyrektor – wręczając każdemu dziecku order Biedronki, gdyż taką właśnie nazwę przyjęła grupa najmłodsza.
Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy musieli się wykazać podobnymi umiejętnościami, co ich pociechy, podczas wspólnej zabawy, aby stać się „Rodzicami Przedszkolaka”. Tym miłym akcentem zakończyliśmy pierwszą wspólną uroczystość.
Wszystkim dzieciom z grupy „Biedroneczek” składamy gratulacje i życzymy samych radosnych i niezapomnianych chwil w przedszkolu.

Opr. Ilona Perek i Sabina Henrykowska

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here