Odwołana ligowa kolejka

0

Zaplanowana na 17 i 18 listopada 17 kolejka w IV lidze piłki nożnej została odwołana ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Po raz kolejny zima pokrzyżowała plany działaczom Śląskiego Związku Piłki Nożnej, którzy zaplanowali rozegranie dwóch kolejek rundy wiosennej jesienią. Opady śniegu i niskie temperatury sprowokowały działaczy do podjęcia bardzo trafnej decyzji, która zapobiegnie dalszej degradacji i tak nie najlepszych muraw na piłkarskich boiskach. Tym sposobem piłkarze mają przed sobą przerwę w rozgrywkach, która potrwa do 23 kwietnia 2008 r. Po okresie roztrenowania i przerwie świątecznej zawodnikom pozostanie dużo czasu do właściwego przygotowania się do „piłkarskiej wiosny”.


Drużyna RTP „Unia” Racibórz rozpocznie wiosenne rozgrywki od meczu z trzecią drużyną w tabeli Beskidem Skoczów. Na zimową przerwę raciborscy piłkarze udają się raczej spokojni o ligowy byt, ponieważ w 16 dotychczas rozegranych spotkaniach zdołali zgromadzić 17 pkt i uplasowali się na 11 miejscu w tabeli wyprzedzając: Viktorię Jaworzno (15 pkt), GKS II Jastrzębie (14 pkt), Polonię Marklowice (13 pkt), Wawel Wirek Ruda Śląska (8 pkt). Tabelę ligową zamyka Start Mszana z dorobkiem 2 pkt.   
Wszystkie wyniki meczów i tabelę znajdą Państwo się na stronie http://www.90minut.pl/liga.php?id=3256


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here