VIII międzyszkolny konkurs ,,RACIBÓRZ – MOJE MIASTO”

30 listopada 2007 roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Książąt Raciborskich odbył się już VIII międzyszkolny konkurs ,,RACIBÓRZ – MOJE MIASTO”, przygotowany i przeprowadzony przez mgr D. Ruczaj i mgr M. Płonkę.30 listopada 2007 roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Książąt Raciborskich odbył się już VIII międzyszkolny konkurs ,,RACIBÓRZ – MOJE MIASTO”, przygotowany i przeprowadzony przez mgr D. Ruczaj i mgr M.Płonkę.

Do konkursu przystąpiło sześć dwuosobowych drużyn, zwycięzców eliminacji wewnątrzszkolnych. Uczniowie klas trzecich wykazali się bogatą wiedzą o swoim mieście. Zadania konkursowe, o różnym stopniu trudności, dotyczyły zarówno czasów przeszłych, jak i obecnych. Pracę uczniów oceniała komisja w składzie pani Halina Sitnikow – starszy wizytator, pani Danuta Skóra- dyrektor SP nr 18, pani Agnieszka Miźwińska – młodszy referent ds. zarządzania środowiskiem i edukacji ekologicznej z Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

- reklama -

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 18 Aleksandra Bielska i Patrycja Mrowiec, przygotowani do konkursu przez panie mgr I. Kużnik i mgr I. Jaskot.Na drugim miejscu
uplasowali się Karolina Podsiadło i Wiktoria Cyfka uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3, wychowankowie pani mgr K. Schroeder. Trzecie miejsce przypadło, po dogrywce uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 reprezentowanej przez Karolinę Gemzę i Oliwię Markiewicz, uczennice pani mgr M. Połomskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za swój trud upominkami.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here