W poszukiwaniu lokalnych autorytetów – Pantofelek 2007

W piątek, 7 marca, o godz. 17.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury, przy ul. Stalmacha 12 odbędzie się podsumowanie III edycji Konkursu Pantofelek.

Konkurs, organizowany przez Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego, ma na celu odkrywanie wielkich ludzi w małym świecie. Jak powiadają organizatorki: – Poszukujemy lokalnych autorytetów, które swoją postawą czynią świat lepszym, osiągają wytyczone cele, respektując prawa innych.

- reklama -

Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu wyłoniła już pięciu nominowanych do nagrody. Ich nazwiska, jak i zwycięzcę poznamy podczas uroczystości 7 marca, na którą złoży się wręczenie nominacji konkursowych oraz nagrody głównej konkursu, jak i bogaty program artystyczny. Na scenie wystąpi dziecięca grupa teatralna Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu pod kierunkiem Agnieszki Busuleanu, która zaprezentuje montaż słowny. Ponadto organizatorzy zapowiadają recital Marzeny Korzonek. Współorganizatorem uroczystości jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

 

Patronat nad III edycją Konkursu Pantofelek objął Starosta Raciborski Adam Hajduk.

 

Patronat medialny nad konkursem objęli: Raciborski Portal Internetowy, Gazeta – Informator Raciborski, Nowiny Raciborskie oraz Radio Vanessa.

 

Akcję wspiera MULTIKINO RYBNIK.

 

 

 

 

zobacz wideo

 

Zobacz także: Podsumowanie konkursu "Pantofelek 2005", Rozstrzygniecie konkursu Pantofelek 2006.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here